صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ پنجره فلزی زیبایی و امنیت را با هم به همراه دارد.

یکی از مهمترین نکاتی که باید برای خانه خود در نظر بگیرید این است که پنجره های خود را به حفاظ مزین کنید. حفاظ یا نرده پشت پنجره نه تنها سبب می شود تا خانه شما ایمن بماند. بلکه با طرح ها و مدل های گوناگونی که دارد سبب می شود تا نمای خانه بسیار شیک و زیبا جلوه کند. حفاظ پنجره در طرح ها و رنگ های مختلفی در ایران سازه تولید می شود. از پرفروش ترین نرده ها می توان به حفاظ پنجره استیل یا فرفورژه و همچنین محافظ پنجره ساده فلزی نام برد.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

حفاظ آهنی پنجره نه تنها سبب امنیت می شود بلکه از سقوط فرد و کودکان نیز جلوگیری می کند. در صورتی که منزل شما در همکف است و امکان عبور سارقین وجود دارد، پس باید با نرده دیوار پنجره خانه خود را ایمن کنید.

قیمت نرده حفاظ پنجره

در ایران سازه انواع مدل نرده ها ساخته می شود که شما با توجه به نما و یا طرح ساختمان خود یکی از آن ها را می توانید انتخاب کنید. نکته مهم این است که در این شرکت، قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. در نتیجه نگران هزینه های گزاف نباشید.

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان

 

خرید نرده حفاظ پنجره

نرده پنجره در مدل های فلزی، فرفورژه، کلاسیک و همچنین آهنی ساخته می شود. براساس نمای ساختمان و درب حیاط یکی از انواع حفاظ ها را انتخاب کنید. حفاظ آهنی پشت پنجره یکی از مهمترین مواردی است که باید برای افزایش ضریب ایمنی خانه در نظر گرفت. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان یا ثبت سفارش از سراسر کشور با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه

 

نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس