صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ پنجره مدرن و شیک

حفاظ پنجره خانه ویلایی برای ساختمان های ویلایی و طبقات پایین آپارتمان ها بسیار الزامی است. حفاظ پنجره باید به صورت مقاوم باشد و استحکام بالایی داشته باشد تا از امنیت خانه را رعایت کند. حفاظ پنجره نقش سربازی را برعهده دارد که از خانه شما محافظت می کند و همچنین از سقوط کودکان نیز خودداری می کند. این حفاظ ها نجات بخش جان و مال شما است.

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

نرده حفاظ پنجره آهنی و فلزی یا فرفورژه هر یک زیبایی خاص خود را دارد که با توجه به سلیقه مشتری یکی از این طرح های متنوع نرده حفاظ در نظر گرفته می شود. حفاظ پنجره متحرک و یا حفاظ پنجره ساده ثابت نیز نوع دیگر نرده حفاظ است که هر فردی با توجه به دکوراسیون، معماری و نیاز خود یکی از این حفاظ ها را انتخاب می کند. نرده حفاظ پنجره برای برقراری امنیت خانه بسیار لازم و ضروری است و سبب می شود تا خانه در برابر سارقین ایمن باشد. نرده حفاظ پنجره همچون نگهبانی است که از خانه شما در برابر ورود غیر مجاز محافظت می کند.

قیمت نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و شرکت های اتحادیه نرخ اولیه را برای قیمت های میلگرد و .. تعیین می کند و همچنین میزان قیمت اولیه برای ساخت حفاظ های پنجره را نیز معین می کند از این رو دیگر خبری از قیمت های سر به فلک کشیده نیست. همچنین در نظر داشته باشید، نوع متریال و مواد و رنگ آمیزی و طرح و همچنین ابعاد پنجره روی قیمت نهایی حفاظ پنجره تاثیر دارد قیمت نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه براساس مدل، جنس، ابعاد، کیفیت میلگرد، نوع رنگ کاری و... تعیین می شود. اگر می خواهید تا خانه ای ایمن داشته باشید و در عین حال قیمت مناسبی داشته باشد کافیست با شرکت ایران سازه تماس بگیرید، قیمت در این شرکت براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

خرید نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد. اگر می خواهید خانه ای مدرن داشته باشید و در عین حال ترجیح می دهید تا ساختمان شما از نظر ایمنی، ضریب بالایی داشته باشد باید نرده حفاظ پنجره شیک را نصب کنید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس