صنایع فلزی ایران سازه

نصب نرده حفاظ پنجره دوجداره چگونه است؟

آیا می دانید که امنیت ساختمان شما در دستان نرده حفاظ پنجره است. به عبارتی امنیت اولین عامل مهم در ساختمان است.

حفاظ پنجره مربعی

 

حفاظ پنجره دوجداره این امر را برای شما آسان کرده است. تصور کنید خانه ای با نرده حفاظ های محکم و ایمن و با کیفیت دارید که خیالتان از هر چیزی راحت است، نه قابل باز شدن است و نه قابل شکستن و همچنین ب گذر زمان رنگ نمی بازد و کیفیت خود را از دست نمی دهد.

 مدل حفاظ پنجره ویلا

 

نصب نرده حفاظ پنجره دوجداره

آیا می دانید علاوه بر ساخت، نصب نرده حفاظ پنجره دوجداره بسیار اهمیت دارد و باید نرده حفاظ با رعایت استانداردهای لازم نصب شود در غیر این صورت تکه آهنی روی پنجره بیش نیست! رعایت اندازه ها و همچنین استانداردهای جوشکاری و برشکاری، رعایت نحوه باز و بسته شدن پنجره های کشویی و یا نرده حفاظ های ابرویی و رولی و .. همگی در هنگام نصب حائز اهمیت است.

ارزان ترین حفاظ پنجره

 

حفاظ پنجره باغ

 

انواع نرده حفاظ پنجره

آیا می دانستید که می توانید نرده حفاظ پنجره را به صورت درب آکاردئونی باز و بسته کرد یا به صورت رولی به پایین و بالا کشید. همچنین نرده حفاظ پنجره ثابت یا ابرویی نیز وجود دارد. نرده حفاظ پنجره آکاردئونی به صورت درب آکاردئونی و ریلی است که به اطراف باز و بسته می شود تا از فضای بیرون لذت ببرید. با قفل محکم و رعایت استانداردهای نصب ایمنی بسیار بالایی دارد. نرده حفاظ پنجره رولی به صورت درب پارکینگ یا درب مغازه ها که به صورت رولی یا کشویی بالا می رود نوع دیگر حفاظ های مدرن است. نرده حفاظ پنجره ثابت که نوع رایج است و به صورت ثابت روی پنجره جوشکاری می شود. نرده حفاظ پنجره ابرویی نیز تنها قسمت خاصی از پنجره خصوصا قسمت بالای پنجره را می پوشاند که هدف آن زیبایی نما است. قیمت نرده حفاظ پنجره بسیار مناسب است زیرا شرکت ایران سازه قیمت ها را براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می کند. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

انواع حفاظ پنجره دوجداره بزرگ قیمت

 

حفاظ پنجره دوجداره بزرگ

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس