صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ پنجره شیک سال 1401

در صنعت ساخت ساز ساختمان های مسکونی و تجاری برای زیبایی و همچنین تامین نور مورد نیاز پنجره ها نقش کاربردی دارند.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت مناسب

 

اما همین پنجره ها گاهی امنیت ساختمان کاهش میدهد به همین دلیل در بیشتر ساختمان هایی که در معرض خطر هستند از حفاظ استفاده میکند. اما برخی از افراد معتقدند که نصب حفاظ پنجره می‌تواند مانع دید شود و محیطی دلگیر را به وجود می‌آورد. اولین و مهمترین مزیت استفاده از حفاظ پنجره، امنیت آن برای جلوگیری از سارقین است. شاید برا امنیت قفل محکم یا دزدگیر بتوان استفاده کرد اما هیچکدام مانع از ورود سارقین نمیشود فقط یک محافظ پنجره محکم میتواند امنیت ورود و خروج تا حدودی تضمین کند.

انواع نرده حفاظ پنجره شیک و جدید

 

ویژگی های حفاظ پنجره

یکی دیگر از فواید حفاظ پنجره این است که از سقوط کودکان یا حیوانات خانگی جلوگیری میکند. به همین دلیل برای پیشگیری از چنین خطراتی باید اقدامات ایمنی انجام شود. امروزه با توجه به طرح و نوع فراوان از محافظ ها علاوه بر تنوع شاهد زیبایی آن بر ساختمان ها هم هستیم که این امر موجب میشود افراد نسبت به گذشته از محافظ پنجره استفاده کنند. ویژگی حفاظ ها پنجره: حفاظ پنجره باید تا بیشترین حد در برابر ورود غیرمجاز ایمن باشد. موارد اساسی در آنها عبارتند از: 1- فضای بین قطعات آن فاصله ی زیادی از یکدیگر نداشته باشد. 2- باید به طور کامل فضای جلوی پنجره ها و شیشه ها را پوشش دهد نه بخشی از آن را. 3- به طور کاملا اصولی و محکم به دیوار یا پنجره متصل گردند. 4- قطعات آن نباید دارای قطر کم و یا ضعیف باشد.

حفاظ پنجره استیل- فرفورژه با قیمت مناسب

 

انواع نرده حفاظ پنجره جدید و شیک در سال 1401

 

أنواع حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه

چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها

حفاظ پنجره سلطنتی- ساده - مدرن و شیک  با قیمت مناسب

 

قیمت حفاظ پنجره استیل- قیمت حفاظ پنجره فرفورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس