صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ پنجره با قیمت مناسب

قیمت حفاظ پنجره شاید اولین چیزی باشد که در هنگام خرید حفاظ مدرن برای پنجره ساختمان خود به آن فکر می کنید. اما قیمت مناسب باید در کنار کیفیت عالی و همچنین زیبایی و استحکام و طراحی خاص و شکیل باشد تا کلکسیون خرید شما تکمیل شود.

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

شما در سایت ایران سازه بی نهایت تصاویر مختلف از نرده حفاظ پنجره مشاهده می فرمایید که هر یک در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود. کیفیت تمامی حفاظ های پنجره در ایران سازه نشان دهنده این است که این شرکت هیچ وقت کیفیت را فدای قیمت ارزان نمی کند. زیرا نام شرکتی که نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع حفاظ امنیتی ساختمانی دارد نباید با کیفیت پایین زیر سوال برود. حفاظ پنجره ساده یا نرده حفاظ پنجره دوجداره و همچنین نرده حفاظ فرفورژه یا استیل یا طرح چوب و همچنین صدها و شاید هزاران طرح مختلف با سلیقه شما در شرکت ایران سازه تولید می شود. کیفیت- استحکام- قیمت مناسب – زیبایی و به روز بودن و از همه مهمتر برقراری امنیت حرف اول را در این شرکت می زند. با خیال راحت از این شرکت خرید کنید.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت مناسب

 

قیمت نرده حفاظ پنجره در ایران سازه چگونه است؟

قیمت حفاظ پنجره ساده با نرده حفاظ پنجره ای که طرح شلوغ و پیچیده دارد بی شک با هم تفاوت دارد. اما آیا تفاوت این قیمت به گونه ای است که مشتریان از خرید نرده محافظ نرده ای پنجره طرح دار پشیمان شوند؟ بی شک نه زیرا در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و شما می توانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید کنید زیرا قیمت ها بسیار مناسب است و بودجه مشتری را همیشه در نظر می گیرد.

حفاظ پنجره استیل- فرفورژه

 

انواع نرده حفاظ پنجره جدید و شیک

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه

بهتر است بدانید که قیمت حفاظ پنجره براساس معیار زیر محاسبه می شود: 1. ارتفاع 2. عرض 3. کیفیت و نمره میلگرد 4. جنس متریال 5. نوع رنگ آمیزی در شرکت ایران سازه با مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین هزینه ها، ساختمان شما را با نرده حفاظ های زیبا و شکیل می پوشانیم. به ما اعتماد کنید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ پنجره سلطنتی- ساده - مدرن و شیک

 

قیمت حفاظ پنجره استیل- قیمت حفاظ پنجره فرفورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس