صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ پنجره امنیت را فریاد می زند.

اگر به دنبال نرده حفاظ پنجره شیک و زیبایی هستید که زیبایی خانه شما را تحت تاثیر قرار دهد و در عین حال بتواند خانه شما را در برابر سارقین ایمن کند، باید به شما پیشنهاد بدهیم که حفاظ اهنی پنجره ساده و متحرک را برای خود انتخاب کنید. در واقع دو مدل نرده حفاظ پنجره برای ساختمان ها وجود دارد. حفاظ پنجره ساده و ثابت و همچنین حفاظ پنجره متحرک یا کشویی.

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

در ایران سازه بهترین نرده حفاظ پنجره ساخته می شود که شما می توانید کیفیت و امنیت نرده حفاظ را با سایر شرکت ها مقایسه کنید و متوجه تفاوت کیفیت نرده حفاظ پنجره در این شرکت با سایر شرکت ها شوید. نرده حفاظ پنجره در طرح ها و مدل های مختلفی در ایران سازه تولید می شود. از انواع نرده محافظ پنجره فرفورژه تا استیل، نرده حفاظ پنجره متحرک، نرده محافظ پنجره

قیمت حفاظ پنجره

قیمت هر متر از ساخت حفاظ پنجره به صورت متر مربع و کیلویی حساب می شود و بر همین اساس می توان مبلغی که باید پرداخت کرد را تعیین کرد. برای پایین آوردن هزینه و قیمت ساخت حفاظ پنجره نباید از ضایعات و متریال ضعیف استفاده کرد بلکه باید قیمت ها را منصفانه تعیین کرد اما از کیفیت کار کمک نکرد. نرده حفاظ پنجره شیک با قیمت مناسب و هزینه ارزان می تواند امنیت ساختمان شما را تضمین کند و در عین حال هزینه مناسبی برای آن بپردازید. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی است و شما دیگر نگران هزینه های سربه فلک کشیده شرکت های دیگر نباشید.

طرح حفاظ روی پنجره آهنی

 

قیمت حفاظ پنجره استیل

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ اهنی پنجره در دو نوع کشویی یا ثابت است. نوع محافظ پنجره کشویی به این صورت است که به صورت درب آکاردئونی باز و بسته می شود و متحرک است. محافظ پنجره ثابت اما پشت پنجره فیکس می شود و غیر متحرک است. امروزه برخی از افراد برای اینکه بتوانند از پشت فضای پنجره استفاده کنند از حفاظ پنجره متحرک بهره می برند. برای تماس با کارشناس فروش و بازدید و رایگان از محل با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ پنجره ساده و مدرن

 

قیمت حفاظ پنجره شیک  و فرفرورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس