صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ پنجره مدرن و شیک

حفاظ پنجره نوعی متفاوت از حفاظ های ساختمان است. وجود نرده حفاظ پنجره مدرن با قیمت مناسب و طراحی شیک سبب می شود تا شما خریدی هوشمند داشته باشید.

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

اگر خانه شما در طبقات اول است یا خانه ویلایی دارید باید برای پنجره، نرده حفاظ انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که نرده حفاظ پنجره در مدل ها و طرح های مختلفی در شرکت ایران سازه تولید می شود و از این رو می توانید با خیال راحت از این نرده حفاظ آهنی استفاده کنید که هم سیلقه شما را در برگرفته است و هم اینکه مدرن و شیک است.

قیمت نرده حفاظ پنجره مدرن

نرده حفاظ پنجره مدرن با قیمت مناسب و شیک می تواند انتخاب ویژه ای باشد. اگر به دنبال راهی برای امنیت ساختمان هستید می توانید حفاظ پنجره متحرک را با قیمت مناسب انتخاب کنید. حفاظ پنجره متحرک قابل جداسازی است و ازاین رو شما می توانید در زمان هایی که در منزل سکونت دارید این حفاظ را جدا کنید و از فضای پشت پنجره لذت ببرید. نرده حفاظ پنجره سازه مقاومی است که روی پنجره ها نصب می شود و قیمت های متفاوتی دارد. در شرکت ایران سازه قیمت نرده حفاظ پنجره براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود.

طرح حفاظ روی پنجره آهنی

 

قیمت حفاظ پنجره استیل

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره در طبقات همکف و ویلایی بهترین انتخاب برای برقراری امنیت است. نرده پنجره در مدل های مختلفی مانند فرفورژه – نرده استیل پنجره – نرده طرح چوب پنجره، نرده حفاظ طرح سلطنتی و... از انواع حفاظ های مدرن پنجره است. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید

حفاظ پنجره ساده و مدرن

 

قیمت حفاظ پنجره شیک  و فرفرورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس