صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ پنجره مدرن و شیک

حفاظ پنجره شیک و مدرن سازه ای مقاومی است که از ورود سارقین به خانه جلوگیری می کند. این حفاظ مدرن امروزه نقش مهمی در امنیت خانه دارد از این رو باید در هنگام انتخاب آن دقت کرد. حفاظ پنجره خانه ویلایی برای ساختمان های ویلایی و طبقات پایین آپارتمان ها بسیار الزامی است. حفاظ پنجره باید به صورت مقاوم باشد و استحکام بالایی داشته باشد تا از امنیت خانه را رعایت کند.

قیمت نرده حفاظ پنجره مدرن ساده و فرفورژه

 

حفاظ پنجره نقش سربازی را برعهده دارد که از خانه شما محافظت می کند و همچنین از سقوط کودکان نیز خودداری می کند. این حفاظ ها نجات بخش جان و مال شما است. زیبایی نرده حفاظ پنجره نیز فاکتور مهم دیگری است که باید در نظر داشته باشید. انواع نرده حفاظ پنجره مانند حفاظ پنجره ثابت یا متحرک می تواند در ساختمان به کار رود و این موارد بسته به نظر مشتری دارد.

قیمت نرده حفاظ پنجره

قیمت نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه براساس مدل، جنس، ابعاد، کیفیت میلگرد، نوع رنگ کاری و... تعیین می شود. اگر می خواهید تا خانه ای ایمن داشته باشید و در عین حال قیمت مناسبی داشته باشد کافیست با شرکت ایران سازه تماس بگیرید، قیمت در این شرکت براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود

طرح حفاظ روی پنجره آهنی

 

قیمت حفاظ پنجره استیل

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره آهنی یا فرفورژه و ....از انواع حفاظ هایی است که در ساختمان به کار می آید. انواع نرده پنجره مانند حفاظ سلطنتی، حفاظ پنجره طرح چوب، حفاظ فرفورژه پنجره و .... از سبک های متفاوت حفاظ است که هر فردی می تواند با توجه به معماری و سلیقه خود آن را انتخاب کند. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت حفاظ پنجره شیک  و فرفرورژه

 

قیمت حفاظ پنجره شیک  و فرفرورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس