صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ پنجره ساختمان امنیت را فریاد می زند.

نرده محافظ پنجره شیک با قیمت مناسب بهترین انتخاب برای شما است. به خاطر داشته باشید که حفاظ پنجره شیک می تواند خانه شما را زیبا جلوه دهد و در عین حال امنیت ساختمان را نیز تضمین کند.

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

حفاظ پنجره یکی از راهکاری هایی است که می توان به کمک آن امنیت ساختمان را تضمین کرد. زیرا راه عبور را بر سارقین سد می کند. به خاطر داشته باشید که سارقین نمی توانند از پنجره ای که محافظ دارد، عبور کنند از این رو دیگر نگران سرقت از خانه خود نباشید. نرده محافظ پنجره کشویی نوع جدید حفاظ است. این حفاظ پنجره می تواند ایمنی خانه را تضمین کند و در صورت نیاز به صورت کشویی یا آکاردئونی باز و بسته شود فضای کمی را نیز اشغال نماید.

حفاظ پنجره ساده و مدرن

 

حفاظ پنجره ساده و مدرن

 

قیمت نرده حفاظ پنجره شیک

نرده محافظ شیک پنجره باید ایمنی ساختمان را تضمین کند و در عین حال باید بتواند راه را بر سارقین سد کند. به خاطر داشته باشید که نرده محافظ پنجره باید قیمت مناسبی داشته باشد. نرده حفاظ پنجره شیک در ایران سازه با بهترین متریال ساخته می شود. شما باید به خاطر داشته باشید که قیمت نرده محافظ پنجره ساده یا آکاردئونی براساس مدل و ابعاد متغیر است. اما در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو مناسب است.

طرح حفاظ روی پنجره آهنی

 

قیمت حفاظ پنجره استیل

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ پنجره شیک

نرده محافظ پنجره مدرن با قیمت مناسب انتخاب ایده الی برای برقراری از امنیت ساختمان است. برای اینکه بتوانید این حفاظ شیک و جدید را داشته باشید کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ پنجره ساده و مدرن

 

قیمت حفاظ پنجره شیک  و فرفرورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس