صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ شیک پنجره با طراحی خاص و جدید با قیمت مناسب

نرده حفاظ پنجره می تواند امنیت ساختمان شما را تضمین کند. نرده محافظ پنجره یکی از روش هایی است که می توانید برای ساختمان خود به کار گیرید . در نظر داشته باشید که نرده محافظ پنجره طرح های مدرن و خاصی دارد که شما می توانید با کمک ان یکی از بهترین ها را برای خود داشته باشید.

محافظ پنجره آهنی

 

نرده پشت پنجره برای امنیت ساختمان شما ضروری می باشد. اگر می خواهید سارقین را پشت پنجره به دام بیاندازید و از ورود آن ها به خانه ممانعت کنید باید نرده حفاظ پنجره شیک و با کیفیت و استحکام بالا را برای خود انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که نرده حفاظ پنجره ساده و یا پرکار با طراحی های مختلف در ایران سازه ساخته می شود. نرده حفاظ پنجره شیک و جدید می تواند امنیت خانه شما را تضمین کند. زیرا با تیغه هایی که دارد مانع عبور سارقین فرصت طلب به خانه می شود.

قیمت نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره در طراحی های متنوعی به کار می رود که شما می توانید یکی از این طرح های متنوع و زیبا را برای خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که قیمت نرده حفاظ شیک پنجره در ایران سازه براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می شود و شما با خیال راحت می توانید این حفاظ را انتخاب کنید.

نرده حفاظ پنجره فرفورژه

 

انواع نرده حفاظ شیک پنجره استیل و فرفورژه

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ پنجره مدرن

نرده حفاظ پنجره در انواع طرح های مختلف مانند نرده حفاظ پنجره ساده وکلاسیک یا نرده حفاظ پنجره فرفورژه یا نرده حفاظ پنجره مدرن شیک سلطنتی و نرده حفاظ پنجره مدرن زیبا فانتزی و ... ساخته می شود. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

محافظ پشت پنجره شیک جدید کشویی و ثابت

 

قیمت نرده حفاظ پنجره فرفورژه - استیل- طرح چوب - کلاسیک - سلطنتی  و..

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس