صنایع فلزی ایران سازه

امنیت می خواهید؟ نرده حفاظ پنجره را امتحان کنید.

همان طور که می دانید نرده حفاظ آهنی پنجره یکی از فاکتورهای مهم برای برقراری امنیت ساختمان است. اگر به دنبال روشی برای امنیت ساختمان خود هستید می توانید این نرده حفاظ آهنی را برای خود انتخاب کنید.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت مناسب

 

نرده حفاظ شیک پنجره به دو صورت نرده حفاظ کشویی و نرده حفاظ آهنی ثابت می باشد. نرده حفاظ کشویی به صورت آکاردئونی باز و بسته می شود و شما هر زمان که خواستید می توانید حفاظ پنجره را جمع کنید و از فضای پشت پنجره لذت ببرید. در صورتی که قصد خروج از خانه را داشتید همچنین می توانید نرده پنجره متحرک را باز کنید و با کمک قفل مخصوص امنیت آن را برقرار کنید.

قیمت نرده حفاظ پنجره شیک و مدرن در ایران سازه

انواع نرده حفاظ پنجره از نرده پنجره استیل تا سلطنتی، برش لیزری، نرده پنجره طرح چوب، حفاظ پنجره فرفورژه و ..... همگی در ایران سازه با قیمت مناسبی تولید می شود. در نظر داشته باشید که ایران سازه نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع نرده حفاظ پنجره دارد و توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مشتریان پیدا کند. قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه تعیین کرده و همین امر سبب قیمت مناسب حفاظ پنجره می شود.

انواع مدل نرده حفاظ پنجره شیک و جدید

 

قیمت حفاظ پنجره استیل و فرفرورژه

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره شیک و مدرن با قیمت مناسب و کیفیت عالی ساخت همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. اگر می خواهید حفاظ شیک و جدیدی برای خود تهیه کنید بهتر است به شرکت ایران سازه اطمینان کنید و بهترین حفاظ ضد سرقت پنجره متحرک یا ثابت را از آن خود کنید.

حفاظ پنجره ساده و مدرن با قیمت مناسب

 

قیمت حفاظ پنجره شیک  و فرفرورژه طرح ساده و سلطنتی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس