صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ شیک پنجره برای خانه شما

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید برای ایمنی ساختمان خود در نظر بگیرید استفاده از حفاظ پنجره است. برای ساختمان هایی که در طبقات پایین هستند و یا خانه های ویلایی تک طبقه وجود نرده حفاظ پنجره الزامی است.

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

حفاظ پنجره مدرن و شیک هم زیبایی خانه را تامین می کند و هم جنبه های امنیتی خانه را در نظر می گیرد. بنابراین هنگام انتخاب نرده برای پشت پنجره به این فاکتور مهم توجه کنید. حفاظ شیک و مدرن با قیمت مناسب در ایران سازه تولید می شود. شما می توانید براساس سلیقه خود یکی از انواع حفاظ پنجره ساده و کلاسیک یا حفاظ پنجره سلطنتی و مدرن و همچنین حفاظ پنجره مدرن زیبا را برای ساختمان خود لحاظ کنید.

حفاظ پنجره مدرن با قیمت مناسب

اگر می خواهید خانه ای شیک و جدید داشته باشید باید بتوانید حفاظ پنجره مناسب را برای خود انتخاب کنید. در ایران سازه تمامی محصولات ساخته شده بر مبنای نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. از این رو شما دیگر نگران هزینه های گزاف برای حفاظ پنجره نیستید. در نظر داشته باشید که نرده پنجره مدرن می تواند خانه ای امن را به شما هدیه دهد. پس برای داشتن امنیت هزینه کنید.

طرح حفاظ روی پنجره آهنی

 

قیمت حفاظ پنجره استیل

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ پنجره

حفاظ پنجره مدرن و جدید را برای ساختمان خود لحاظ کنید. یکی از فاکتورهای مهم برای خرید، طرح حفاظ پنجره و همچنین قیمت و یا ساده و متحرک بودن است. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ پنجره ساده و مدرن

 

قیمت حفاظ پنجره شیک  و فرفرورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس