صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ پنجره مدرن

حفاظ پنجره راهی است که می توانید به کمک آن امنیت ساختمان خود را تضمین کنید. در نظر داشته باشید که وجود امنیت در ساختمان سبب آرامش می شود از این رو با وجود این نرده حفاظ شیک و زیبا امنیت را به خانه خود هدیه دهید.

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

نرده حفاظ پنجره فرفورژه یا استیل یکی از انواع نرده پنجره است. حفاظ مدرن با قیمت مناسب و طراحی شیک انتخاب ایده الی است. هر فرد می تواند با سبک سلیقه ای که دارد بهترین نرده حفاظ پنجره را برای خود انتخاب کنید. حفاظ شیک و جدید پنجره طرح کلاسیک یا طرح مدرن و طرح های سلطنتی و .... همگی سبب می شوند تا خانه شما ایمن شود.

قیمت نرده حفاظ شیک

نرده حفاظ پنجره استیل یا نرده پنجره شیک مدرن فرفورژه و همچنین طرح های خاص مدرن و کلاسیک و یا نرده حفاظ پنجره کرکره ای و.. انواع حفاظ پنجره است. در ایران سازه قیمت نرده حفاظ پنجره براساس نرخ اتحادیه و یا نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. از این رو شما هزینه مناسب و معقولی را برای خریداری نرده پشت پنجره پرداخت می کنید.

طرح حفاظ روی پنجره آهنی

 

قیمت حفاظ پنجره استیل

 

نتیجه گیری از خرید نرده پنجره ساده یا متحرک

حفاظ پنجره در دو نوع ساده یا متحرک است. حفاظ پنجره ساده در پشت پنجره جوش می خورد. اما نرده پنجره متحرک به صورت آکاردئونی یا کشویی باز و بسته می شود و قفل می خورد. برای اطلاع از قیمت و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ پنجره ساده و مدرن

 

قیمت حفاظ پنجره شیک  و فرفرورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس