صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ پنجره امنیت را به ارمغان می آورد.

راهی برای افزایش خانه شما با نرده حفاظ پنجره امکان پذیر است. با توجه به اینکه نرده پنجره انواع و مدل های مختلفی دارد، بنابراین شما می توانید با توجه به سبک سلیقه خود یکی از بهترین های حفاظ پنجره را برای خود انتخاب کنید.

ایمن ترین حفاظ پنجره

 

نرده آهنی پنجره ساختمان سبب می شود تا هم امنیت خانه شما حفظ شود و هم اینکه زیبایی را برای خانه به ارمغان می آورد. یکی از جنبه های امنیتی ساختمان، حفاظ پنجره می باشد، شما می توانید با وجود نرده آهنی پنجره آسایش را برای خانه خود داشته باشید.

قیمت نرده آهنی پنجره

حفاظ آهنی طرح فلزی پنجره، حفاظ فرفورژه پنجره و انواع مدل های مدرن و کلاسیک در ساختمان سبب می شود تا سارقین نتوانند از پنجره به خانه شما دستبرد بزنند. همچنین نکته ای که باید توجه داشته باشید این که ایران سازه قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می کند. همچینن در نظر داشته باشید که قیمت ها و نرخ های نرده حفاظ پنجره به صورت به روز در سایت قرار می گیرد.

طرح حفاظ روی پنجره آهنی

 

قیمت حفاظ پنجره استیل

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ آهنی پنجره

ایران سازه شرکت تولید کننده نرده آهنی و انواع صنایع فلزی می باشد، با توجه به اینکه شعار این شرکت کیفیت و قیمت مناسب است از این رو شما می توانید هر مدل و سبکی که برای حفاظ پنجره خود در نظر دارید، از کارشناسان و تکنسین های ما در ایران سازه بخواهید. حفاظ آهنی پنجره با کیفیت و رنگ های پودری و الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شود و در اختیار شما قرار می گیرد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ پنجره ساده و مدرن

 

قیمت حفاظ پنجره شیک  و فرفرورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس