صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ پنجره شیک و زیبا در خانه شما می درخشد.

اگر به دنبال نرده حفاظ پنجره شیک و زیبایی هستید که زیبایی خانه شما را تحت تاثیر قرار دهد و در عین حال بتواند خانه شما را در برابر سارقین ایمن کند، باید به شما پیشنهاد بدهیم که حفاظ اهنی پنجره ساده و متحرک را برای خود انتخاب کنید. در واقع دو مدل نرده حفاظ پنجره برای ساختمان ها وجود دارد. حفاظ پنجره ساده و ثابت و همچنین حفاظ پنجره متحرک یا کشویی. نرده حفاظ شیک متحرک یا کشویی که به صورت آکاردئونی باز و بسته می شود یکی از راه هایی است که می توانید با کمک ان امنیت خانه خود را تضمین کنید در عین حال که کاربری راحتی دارد و به راحتی به صورت تاشو باز و بسته می شود.

نرده حفاظ پنجره متحرک

 

یکی از نکاتی که در هنگام انتخاب و نصب نرده محافظ پنجره باید به آن دقت کنید، کیفیت ساخت و نوع این حفاظ است. حفاظ پنجره باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که تمام نکات امنیتی اعم از عدم امکان بریدن آن و یا جدا کردن آن از دیوار وجود نداشته و به هیچ وجه کسب نتواند با وارد کردن آسیب به این حفاظ وارد خانه شود. برای این منظور می توانید از خدمات کارگاه های با تجربه و حرفه ای در این زمنیه استفاده کنید. صنایع فلزی ایران سازه با داشتن سال ها تجربه در این زمینه، این امکان را برای شما فراهم آورده است.

قیمت حفاظ پنجره کشویی آکاردئونی

برای داشتن نرده حفاظ پنجره ساده و شیک که قیمت مناسبی دارد و در عین حال از منظر زیبایی شناختی و همچنین امنیت به قدر کافی استاندراد و عالی است، پس شما خریدی هوشمندانه خواهید داشت. ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه تولید انواع نرده حفاظ کشویی پنجره و همچنین پیروی از نرخ مصوب نهادهای نظارتی توانسته است بهترین جایگاه را در بین مشتریان از ان خود کند.

خرید نرده پنجره متحرک کشویی

 

نرده حفاظ پنجره شیک و زیبا

 

خرید نرده پنجره متحرک کشویی

نرده حفاظ کشویی ریلی به صورت آکاردئون باز و بسته می شود و افراد می توانند با کمک قفل بسیار محکمی نرده ها را به هم قفل کنند. همچنین زمانی که در منزل هستند می توانند نرده حفاظ را جمع کنند تا از فضا لذت ببرند. برای خرید نرده حفاظ پنجره و همچنین اطلاع از قیمت و مشاوره یا بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید

قیمت حفاظ پنجره کشویی آکاردئونی

 

کیفیت ساخت حفاظ پنجره

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس