صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده پشت پنجره متحرک و حفاظ پنجره آهنی ساده

برای خرید نرده حفاظ پنجره نباید تردد داشت. زیرا مزایا و فاکتورهایی که این نرده پنجره به همراه دارد سبب می شود تا خانه شما ایمن شود. در نظر داشته باشید که نرده پنجره سبب افزایش ایمنی خانه شما عزیزان می شود. همچنین مانع از سقوط افراد می شود. در صورتی که خانه شما در طبقات پایین تر است برای حفاظت از خانه و ممانعت ورود سارقین به خانه باید نرده حفاظ ایمن و محکمی نصب شود. توجه داشته باشید که امنیت هزینه نیست. شما با پرداخت هزینه اندکی، سرمایه و خانه خود را در برابر نیت شوم سارقین ایمن می کنید. طرح حفاظ پنجره در ساختمان براساس سلیقه شما انتخاب می شود. انواع حفاظ پنجره ساده یا مدرن و همچنین نرده حفاظ کلاسیک یا سلطنتی تولید می شود. براساس نمای خانه خود می توانید یکی از این نوع نرده ها را انتخاب کنید.

قیمت نصب حفاظ پنجره

با توجه به اینکه حفاظ پنجره ساختمان دو نقش خطیر بر عهده دارند، یعنی جلوگیری از سقوط و همچنین ممانعت از ورود افراد بیگانه. از این رو باید کیفیت مناسبی داشته باشد. کیفیت ، زیبایی و استحکام و قیمت مناسب در آایران سازه شما را خرسند خواهد کرد. قیمت حفاظ پنجره در ایران سازه راساس نرخ اتحادیه تعیین می شود. البته ابعاد و همچنین جنس پنجره ای که مد نظر شماست نیز در قیمت نرده آهنی پنجره تاثیر گذار است. حفاظ پنجره فرفورژه و نرده پنجره ساده آهنی استیل و همچنین حفاظ پنجره شیک فلزی همگی با رنگ های شکیل در ایران سازه ساخت و در محل نصب می شود.

خرید نرده حفاظ پنجره

حفاظ پشت پنجره ساختمان در مدل های مختلفی ساخت و نصب می شود. یکی از انواع متفاوت محافظ پنجره، حفاظ فرفورژه است. پنجره ای که نرده فرفورژه را برای امنیت نصب کرده است، با یک تیر دو نشان زده است.یعنی هم زیبایی و هم ایمنی را با هم به ارمغان آورده است. حفاظ پنجره استیل نیز از دیگر انواع متفاوت برای ساخت حفاظ پشت پنجره از داخل و از خارج و برای تراس و پله ها می باشد. شما مشتری گرامی کافیست با عکس نرده و حفاظ پنجره دلخواه را با مشاور و کارشناس فروش ایران سازه به اشتراک بگذارید آنگاه براساس نظر شما نرده پنجره دلخواه با رنگ مورد نظر ساخته می شود. یکی از راه هایی که می توان به کمک آن ضریب ایمنی خانه را افزایش داد استفاده از نرده حفاظ پنجره است. قیمت حفاظ پنجره در ایران سازه که نیم قرن تجربه دارد، براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.

قیمت نصب حفاظ پنجره
خرید نرده حفاظ پنجره

قیمت نصب حفاظ پنجره

خرید اینترنتی یا سفارش آنلاین نرده حفاظ پنجره در ایران سازه سبب تسهیل خدمات می شود. شما عزیزان می توانید هزینه ساخت و نصب را در این شرکت با قیمت مناسب برای خود تمام کنید. جنس و همچنین ابعاد نیز در قیمت موثر هستند. حفاظ پنجره در طرح ها و رنگ های مختلفی در ایران سازه تولید می شود. از پرفروش ترین نرده ها می توان به حفاظ پنجره استیل یا فرفورژه و همچنین محافظ پنجره ساده فلزی نام برد. حفاظ پشت پنجره هم برای پنجره ساده و هم برای پنجره متحرک و دوجداره کاربرد دارد. در واقع هر مدل، حفاظ مخصوص به خود را دارد. نرده ای که پشت پنجره نصب می شود دسترسی سارقین را سخت و غیر ممکن می کند. برای داشتن ایمنی و خیال راحت بهتر است از این نرده غافل نشوید. برای بهره مندی از کاتالوگ تصویر و مشاوره و بازدید رایگان کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ پنجره ساده یا مدرن
حفاظ پنجره ساده و فرفورژه
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس