صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ پنجره با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ پنجره جدید با قیمت عالی می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. یک روش خلاقانه برای جذاب کردن ساختمان و یا افزایش امنیت ساختمان استفاده از نرده حفاظ پنجره است. نصب مدل های جدید پنجره و حفاظ پنجره می تواند هم جنبه امنیتی خانه را در نظر بگیرد و هم اینکه سبب زیبایی نمای خانه می شود. جدیدترین و شیک ترین طرح های حفاظ پنجره با توجه به سلیقه مشتری طراحی و تولید می شود. قیمت مناسب در طرح های فرفورژه کلاسیک یا مدرن برای حفاظ پنجره و رنگ آمیزی با رنگ های کوره ای الکترواستاتیک در شرکت ایران سازه سبب شده است مشتریان زیادی به سمت این شرکت هدایت شوند. نرده حفاظ پنجره آهنی برای امنیت ساختمان بسیار مهم است. اگر به دنبال خرید نرده حفاظ پنجره هستید می توانید از شرکت ایران سازه خرید کنید. در صورتی که منزل شما در طبقه اول و یا طبقه آخر یک آپارتمان قرار دارید و پنجره آن رو به کوچه یا خیابان باز می شود یا در خانه ویلایی زندگی می کنید، حفاظ پنجره بسیار مهم است. حفاظ پنجره موضوعی متفاوت از حفاظ دیوار است. با وجود نرده حفاظ دیوار، باید برای پنجره خود حفاظ مناسب نصب کنید.

قیمت نرده حفاظ پنجره

حفاظ پنجره سازه مقاومی است که روی پنجره ها نصب می شود تا از هر نوع ورود ناخواسته جلوگیر کند. در گذشته بیشترین حفاظ ها در زمان ساخت ساخت روی آن نصب می شود اما امروزه می توان حفاظ ها به صورت جداگانه ساخته و جلوی پنجره ها نصب می شوند. پنجره های خانه های ویلایی در دسترس ترین پنجره های روی زمین است. پنجره این ساختمان ها به ویژه در طبقه همکف به سادگی می توانند از امنیت خانه شما محافظت کنند.

قیمت نرده حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ساده و شیک می تواند امنیت ساختمان شما را افزایش دهد. قیمت نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه بسیار مناسب است. در این شرکت قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین شده است. در بین حفاظ های پنجره؛ حفاظ های آهنی و فرفورژه از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. دلیل آن هم اهمیت اساسی امنیت در طراحی و نصب این بخش از ساختمان است. حفاظ پنجره ساختمان طرح‌های متنوعی دارد و انتخاب هر یک از این مدل‌ها بستگی به طراحی ساختمان و نیز بودجه شما دارد. طرح های فرفورژه حفاظ پنجره هم با توجه به این که از یک‌سو قیمت بسیار مناسبی دارند و از سوی دیگر بسیار متنوع و زیبا هستند، مشتریان پروپاقرصی دارد. ضمن این‌که با توجه به جنس محکم آن‌ها از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره ساده
خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره

قیمت حفاظ پنجره

مدل حفاظ پنجره ساده با طرح و مدل ساده ای که دارد سبب شده تا نما بیش از پیش شلوغ جلوه نکند. اما توجه کنید سادگی و در عین حال زیبایی نباید فراموش شد. نرده پنجره باید با کیفیت بالا و طرح خاصش امنیت را برای ساکنان خانه رقم بزند. زمانی که بحث خرید یک وسیله یا محصول در میان می آید. توجه به قیمت و هزینه جدی تلقی می شود. از این رو توجه به قیمت حفاظ پنجره ساده برای خریدی منصفانه مهم است. در ایران سازه ما برای شما هزینه ها را تا حد ممکن پایین آورده ایم. زیرا مطابق با نرخ اتحادیه قیمت گذاری می نماییم. طرح حصار پنجره شیک و حفاظ پنجره ساده و شیک یکی از مواردی بوده که روی نمای خانه بسیار تاثیر گذار است. از آن جایی که نرده آهنی باید علاوه بر حفظ امنیت ، زیبایی نیز داشته باشد بنابراین در انتخاب نرده فرفورژه و یا استیل به جلوه آن نیز توجه کنید. در ایران سازه با توجه به اینکه به جنبه های زیبایی شناسی بسیار توجه می شود . * از این رو در با انتخاب این شرکت برای ساخت نرده دیگر نگران جلوه و نمای خانه نباشد. * جهت تماس با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت حفاظ پنجره ساده
عکس حفاظ پنجره ساده
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس