صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ شیک پنجره برای خانه شما

حفاظ پنجره مدرن و شیک هم زیبایی خانه را تامین می کند و هم جنبه های امنیتی خانه را در نظر می گیرد. بنابراین هنگام انتخاب نرده برای پشت پنجره به این فاکتور مهم توجه کنید. حفاظ شیک و مدرن با قیمت مناسب در ایران سازه تولید می شود. شما می توانید براساس سلیقه خود یکی از انواع حفاظ پنجره ساده و کلاسیک یا حفاظ پنجره سلطنتی و مدرن و همچنین حفاظ پنجره مدرن زیبا را برای ساختمان خود لحاظ کنید. نرده حفاظ پنجره ساده به این صورت است که به صورت ثابت در پشت پنجره فیکس می شود. نرده حفاظ پنجره متحرک یا کشویی مانند درب آکاردئونی است که به صورت ریلی باز و بسته می شود و در انتها قفل می شود. این حفاظ به این دلیل کاربرد دارد که در زمان هایی که در منزل تشریف دارید می توانید نرده حفاظ کشویی پنجره را جمع کرده و از فضای پشت پنجره لذت ببرید. امنیت و کیفیت ساخت هر دو نوع مدل حفاظ پنجره در آراد حفاظ مانند هم است و ایمنی یکسانی دارد.

حفاظ پنجره مدرن با قیمت مناسب

 

نرده حفاظ پنجره ساده، نرده حفاظ پنجره متحرک یا کشویی، حفاظ پنجره طرح چوب، حفاظ پنجره استیل و فرفورژه و... انواع نرده پنجره هستند.انواع نرده پنجره از فرفورژه گرفته تا نرده استیل و نرده پنجره فانتزی و نرده حفاظ آهنی پنجره شیک و مدرن کشوییی و .... همگی سبب می شوند تا حفاظ خانه شما یکی از بهترین ها باشد. نرده کشویی پنجره به صورت درب آکاردئونی است و کشویی باز وبسته می شود. شما می توانید در هر لحظه که دوست داشتید نرده را کنار کشیده و از فضای بیرون لذت ببرید. به خاطر داشته باشید که حفاظ پنجره کشویی مدرن کشویی امنیت و زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد.

قیمت نرده حفاظ پشت پنجره

حفاظ شیک و مدرن با قیمت مناسب در ایران سازه تولید می شود. شما می توانید براساس سلیقه خود یکی از انواع حفاظ پنجره ساده و کلاسیک یا حفاظ پنجره سلطنتی و مدرن و همچنین حفاظ پنجره مدرن زیبا را برای ساختمان خود لحاظ کنید. نرده حفاظ پشت پنجره نه تنها باید کیفیت و امنیت داشته باشد بلکه در نظر گرفتن قیمت آن نیز مهم است. قیمت حفاظ پشت پنجره در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین شده و قیمت مناسبی دارد. قیمت حفاظ آهنی پنجره در ایران سازه به متراژ و طراحی و مدل نرده حفاظ نیز بستگی دارد.

خرید نرده حفاظ پنجره

 

حفاظ پنجره مدرن و جدید

 

امنیت را با نرده پنجره کشویی احساس کنید.

حفاظ پنجره مدرن و جدید را برای ساختمان خود لحاظ کنید. یکی از فاکتورهای مهم برای خرید، طرح حفاظ پنجره و همچنین قیمت و یا ساده و متحرک بودن است. در ایران سازه از بهترین متریال برای ساخت نرده حفاظ آهنی استفاده می شود. جوشکاری و برشکاری از بهترین متریال روز بازار است. رنگ کاری نیز از رنگ های الکترواستاتیک است که ماندگاری بالایی دارد. جوشکاری با CO2 انجام می گیرد که کیفیت و استحکام بالایی داشته و نمای پنجره را بد جلوه نمی دهد. میلگردها و تراکم و رعایت ضرایب ایمنی تیغه های پنجره نیز در ساخت حفاظ پنجره لحاظ می شود تا در نهایت ایمنی که نقش اصلی نرده پشت پنجره است ایفا شود. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ پنجره ساده

 

نرده حفاظ پنجره متحرک یا کشویی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس