صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ لیلیوم قیمت

حفاظ لیلیوم را بهتر بشناسیم؟ این حفاظ چه ویژگی ها و مزیت هایی دارد که به گفته بسیاری از کاربران و کارشناسان تبدیل به بهتریم نرده حفاظ آهنی دیوار حیاط شده است؟ در مقایسه نرده فلزی لیلیوم با سایر انواع نرده آهنی دیوار حیاط باید به دنبال چه معیارهایی باشیم تا آن را به عنوان برترین و بهترین حفاظ دیوار بنامیم؟ در ادامه بحث این سوالات را پاسخ خواهیم داد. لیلیوم یکی از زیباترین انواع نرده آهنی دیوار است. این موضوعی است که همه کاربران و کارشناسان به آن نیز اذعان داشته اند. این نرده آهنی از یک گل بسیار زیبا و خاردار به همین نام برگرفته شده است.

 قیمت نرده لیلیوم

 

امنیت نرده لیلیوم

یکی دیگر از معیارهای مهمی که قبل از هر انتخابی برای هر نرده فلزی دیوار باید درباره آن تحقیق کنید، امنیت می باشد. نرده لیلیوم به دلیل خارها و میلگردهای بسیار تیز و در هم تنیده ای که در خود دارد اجازه ورود هیچ کسی را به داخل نمی دهد. البته برای داشتن بالاترین میزان امنیت در نرده فلزی لیلیوم نیاز به مقدار مشخصی میلگرد آهنی است که باید در فاصله ها و ارتفاعات استاندارد آن نصب شوند. تنها در هم تنیدن چند میلگرد با یک نظم خاص منجر به تولید و ساخت نرده فلزی لیلیوم نخواهد شد.

 قیمت نرده لیلیوم

 

استانداردهای ساخت نرده لیلیوم

قرار دادن انبوه عظیمی از میلگردها با شماره های مختلف بر روی نرده فلزی لیلیوم هیچ منطقی نخواهد داشت. برای ساخت یک نرده فلزی لیلیوم باید همه میلگردها و شاخه ها بایک نظم استاندارد در کنار هم قرار بگیرند. این ترفند باعث می شود در بهینه ترین حالت یک نرده دیوار ایمن و استاندارد در اختیار داشته باشید. رعایت استانداردهای ساخت نرده فلزی لیلیوم می تواند بر قیمت آن نیز تاثیر داشته باشد. می پرسید چطور؟ استفاده بی رویه از میلگردهایی که قیمت های آنها روز به روز در حال افزایش است، باعث افزایش قیمت لیلیوم نیز خواهد شد. از این رو رعایت این استانداردها می تواند باعث بهینه شدن قیمت نیز شود. دقیقا همان کاری که صنایع فلزی ایران سازه برای شما فراهم خواهد کرد. برای مشورت با کارشناسان ما در صنایع فلزی ایران سازه می توانید با شماره تماس 09127716460 در ارتباط باشید.

 حفاظ روی دیوار لیلیوم

پروژه های ما در صنایع فلزی ایران سازه

صنایع فلزی ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع حفاظ آهنی دیوار اکنون پروژه های بسیار زیادی را در سطح شهر داشته و کاربران می توانند برای انتخاب بهتر نمونه های اجرا شده را مشاهده نمایند. تجربه بالای ما به صورت تخصص در دستانمان برای راحتی و رفاه بیشتر شما به اجرا در خواهند آمد.

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس