صنایع فلزی ایران سازه

نرده روی دیوار شیک با طرح های متنوع

اگر می خواهید ویلا یا خانه باغ خود را در برابر سارقین فرصت طلب ایمن کنید بهتر است از نرده حفاظ شیک روی دیوار استفاده کنید. در نظر داشته باشید که وجود حفاظ روی دیوار مانع از این می شود که شما خانه خود را در برابر سارقین فرصت طلب باز بگذارید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده روی دیوار شیک از طرح های متنوعی مانند نرده شاخ گوزنی، نرده لیلیومی، نرده نیزار، نرده سرنیزه، نرده نخل مرداب و .... ساخته است. این طرح ها هر یک با نمره میلگرد متفاوت و همچنین طرح های گوناگون ساخته شده است که شما می توانید یکی از طرح های نرده روی دیوار را برای خود انتخاب کنید.

حفاظ شیک و جدید با قیمت مناسب در ایران سازه

قیمت نرده حفاظ روی دیوار از نرده شاخ گوزنی گرفته تا نرده بوته ای، نرده لیلیومی، نرده نخل مرداب، نرده نیزار و نرده سرنیزه و... همگی قیمت های متفاوتی دارند. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می شود و شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید.

حفاظ دیوار تهران ارزان

 

عکس حفاظ دیوار باغ

 

نتیجه گیری از خرید نرده روی دیوار

هر نوع نرده حفاظ از جمله نرده شاخ گوزنی تا نرده سرنیزه و ... هر کدام طرح و مدل های خاص خود را دارد و بالطبع قیمت متفاوتی دارند اما کیفیت و جوشکاری و برشکاری همه آن ها با بهترین وسایل انجام می شود. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیومی

 

قیمت نرده حفاظ آهنی سرنیزه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس