صنایع فلزی ایران سازه

اگر به دنبال امنیت هستید، نرده حفاظ اهنی ایران سازه را تهیه کنید.

همیشه رعایت جنبه های امنیتی سبب می شود تا خانه شما در برابر سارقین و افراد بیگانه حفظ شود. از جمله مهمترین موردی که باید برای افزایش ایمنی خانه استفاده کرد. استفاده از حفاظ فلزی روی دیوار است. در نظر داشته باشید که نرده روی دیوار در اماکنی مانند ویلا، آپارتمان، فروشگاه ها و ساختمان های تجاری، هتل ها و... کاربرد دارد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ روی دیوار در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود. در نظر داشته باشید که برای اینکه یکی از این حفاظ های شیک را برای خود داشته باشید می توانید، با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. انواع نرده روی دیوار در طرح های، شاخ گوزنی، حفاظ نیزار ، حفاظ سرنیزه ، حفاظ لییومی – حفاظ بوته ای – حفاظ نخل مرداب و... است.

قیمت حفاظ اهنی روی دیوار در ایران سازه

زیبایی نرده بالای دیوار و کیفیت و استحکام و همچنین ماندگاری فاکتورهای مهمی هستند. اما قیمت حفاظ آهنی دیوار نیز بسیار عامل موثری است. در ایران سازه که نیم قرن تجربه در زمینه تولید انواع محصولات فلزی دارد ، قیمت نرده را براساس نرخ اتحادیه تعیین می کند. از این رو با خیال راحت خرید کنید.

حفاظ دیوار تهران ارزان

 

عکس حفاظ دیوار باغ

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ آهنی در ایران سازه

با توجه به اینکه یک نرده حفاظ دیوار باید تمامی ویژگی های بالا را داشته باشد تا خریدی هوشمندانه باشد، در ایران سازه از بهترین فولاد و متریال برای ساخت نرده استفاده می شود. جوشکاری با روش های مدرن و رنگ های الکترواستاتیک گویای ساخت نرده با کیفیت است. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیومی

 

قیمت نرده حفاظ آهنی سرنیزه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس