صنایع فلزی ایران سازه

نرده روی دیوار امنیت را به شما هدیه می دهد.

اگر به دنبال راهکاری هستید که خانه خود را ایمن کنید، به شما پیشنهاد می دهیم، نرده روی دیوار را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که حفاظ آهنی روی دیوار سبب می شود تا خانه شما ایمن بماند.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

انواع نرده روی دیوار در طرح ها و مدل های مختلف مانند نرده شاخ گوزنی، نرده بوته ای، نرده لیلیومی، نرده نیزار، نرده سرنیزه و.. تولید می شود. شما باید با توجه به نیاز و همچنین فاکتورهای مهم مانند ارتفاع دیوار و بودجه، اقدام به یکی از این حفاظ های روی دیوار نمایید. نرده دیوار آهنی سبب می شود تا خانه شما در برابر سارقین ایمن باشد زیرا هیچ فردی نمی تواند از لابه لای میلگردهای در هم تنیده عبور کند.

قیمت نرده روی دیوار آهنی

برای ویلا یا ساختمان خود به دنبال نرده روی دیوار هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم که این حفاظ را برای خود انتخاب کنید. زیرا امنیت و آرامش را به دنبال دارد. توجه داشته باشید که ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع نرده روی دیوار سبب می شود تا خانه شما با کمترین قیمت ایمن بماند. قیمت نرده روی دیوار آهنی در این شرکت مقرون به صرفه است زیرا قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه تعیین می کند.

حفاظ دیوار تهران ارزان

 

عکس حفاظ دیوار باغ

 

نتیجه گیری از خرید نرده روی دیوار آهنی

نرده روی دیوار آهنی یکی از روش هایی است که می توان با کمک آن ایمنی خانه را به دست آورد. رنگ و طرح های مختلف نرده روی دیوار سبب می شود تا مشتریان دست بازی برای انتخاب داشته باشند. برای نتیجه گیری با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیومی

 

قیمت نرده حفاظ آهنی سرنیزه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس