صنایع فلزی ایران سازه

قیمت نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ دیوار برای امنیت ساختمان تهیه می شود. یکی از مهمترین مواردی که باید برای حفاظت از ساختمان باید در نظر داشته باشید این است که حصار فلزی دور دیوار خانه کشیده شود تا هیچ جنبده و متهاجمی به خود اجازه عبور را ندهد. اما قیمت نرده حفاظ روی دیوار ممکن است در انتخاب نرده دیوار تاثیر بگذارد. با توجه به اینکه لیست قیمت انواع نرده دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی ، نرده بوته ای ، نرده نیزار ، نرده سرنیزه ، نرده نخل مرداب، نرده لیلیومی در سایت ایران سازه به صورت آپدیت شده قرار دارد، بنابراین شما می توانید براساس سلیقه و شرایط خود یکی از انواع نرده دیوار را برای خود انتخاب کید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ های نیزه ای و سرنیزه نسبت به نرده نخل مرداب و نرده لیلیومی قیمت مناسب تری دارند. زیرا طرح و مدل این حفاظ ها ساده تر است و میلگردهای کمتری در ساخت آن ها استفاده می شود.

تراکم و ارتفاع دو عنصر مهم در قیمت نرده حفاظ روی دیوار

قیمت نرده حفاظ روی دیوار در مدل های مختلف براساس تراکم و ارتفاع تغییر می کند. علاوه بر اینکه مدل نرده روی قیمت آن موثر است. اما هرچه تراکم نرد حفاظ درخواستی بیشتری باشد و همچنین ارتفاع و یا تعداد گل های مورد نظر در نرده حفاظ بیشتر باشد قیمت نیز دستخوش تغییرات می شود.

حفاظ دیوار تهران ارزان

 

عکس حفاظ دیوار باغ

 

نتیجه گیری از قیمت انواع نرده حفاظ روی دیوار

نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که امنیت هزینه نیست. در واقع شما باید برای امنیت ساختمان و افزایش ایمنی مال و جان خود هزینه کنید. البته منظور ما هزینه های گزاف نیست بلکه با هزینه مقرون به صرفه قادرید بهترین نرده دیوار را برای خانه خود انتخاب کنید. قیمت ها در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین میشود. برای تماس می توانید با کارشناس ما با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیومی

 

قیمت نرده حفاظ آهنی سرنیزه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس