صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ مدرن و شیک دیوار ساختمان راهیست برای افزایش امنیت

خانه خود را با حفاظ دیوار جدید و مدرن ایمن کنید. خانه خود را با محافظ دیواری زیبا ایمن کنید. در واقع شما با خرید حفاظ نرده روی دیوار هم ایمنی و امنیت خانه و اعضای خانه را افزایش می دهید و هم اینکه نمای ساختمان را نیز شیک جلوه می دهید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ دیواری خانه از جمله نرده لیلیوم ، حفاظ بوته ای ، حفاظ سرنیزه ، حفاظ نیزار ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. شما با هر یک از این نوع نرده های دیوار می توانید ایمنی خانه خود را تضمین کنید.

نرده روی دیوار مدرن و شیک

انواع حفاظ دیوار در ایران سازه با کیفیت عالی و مطلوب عرضه می شود. از این رو نگران برش و یا خم شدن میلگردها نباشید. زیرا جوشکاری براساس CO2 انجام شده و کیفیت مطلوبی دارد.

حفاظ دیوار تهران

 

عکس حفاظ دیوار

 

قیمت حفاظ دیوار ویلا یا باغ

خانه را به طور مناسب ایمن کنید. از آن جایی که شرکت صنایع فلزی ایران سازه سال ها تجربه در زمینه تولید و عرضه محصولات فلزی ساختمان از جمله درب ورودی ، درب حیاط یا درب آکاردئونی ، نرده حفاظ پنجره و حفاظ دیوار مشغول به فعالیت است، قیمت ها را طبق نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می کند. کیفیت نرده دیوار ساختمان در ایران سازه در ایران سازه تمامی محصولات با کیفیت بالا ساخته می شود. قیمت و کیفیت در ایران سازه سبب شده است تا مشتریان از محصولات بی نظیر ایران سازه استفاده کنند. جوشکاری و برشکاری های منظم و دقیق و همچنین رنگ های با کیفیت از ویژگی های محصولات حفاظ دیوار است. نتیجه گیری در مورد حفاظ دیواری ساختمان نرده روی دیوار ساختمان در ایران سازه یکی از راهکارهای افزایش ایمنی ساختمان می باشد. محافظ دیوار و یا حصار آهنی ساختمان مانع از ورود سارقین به منزل می شود. برای تماس با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ آهنی

 

قیمت نرده حفاظ آهنی روی دیوار

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس