صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار شیک و جدید امنیت را به خانه شما هدیه می دهد.

اگر قصد سفر دارید، اما نگران مال و اموال خود هستید، باید به شما حق بدهیم! امروزه با شرایط پیچیده اقتصادی متاسفانه آمار سرقت رو به فزونی است. اما حفاظ دیواری که امنیت را به خانه شما هدیه می دهد سبب شده است تا آرامش خاطر افراد بیشتر شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده دیوار مدرن همچون نگهبان با صلابت از خانه های شما محافظت می کند.

حفاظ شیک روی دیوار

دیوار خانه خود را تنها با چند تکه آهن پاره که نباید ایمن کرد! در قدیم از شیشه شکسته استفاده می شد. اما آیا منظره زیبایی برای دیوار خانه فراهم می کرد؟ انواع حفاظ دیوار و شیک ترین و جدیدترین نرده آهنی دیوار در ایران سازه تولید می شود. با توجه به شرایط و سلیقه خود یکی از حفاظ های شیک روی دیوار را انتخاب کنید.

حفاظ دیوار تهران

 

عکس حفاظ دیوار

 

قیمت حفاظ دیوار جدید

از آن جایی که لیست قیمت انواع نرده آهنی دیوار در ایران سازه به صورت روزانه آپدیت می شود. از این رو می توانید از آخرین تغییرات بهره مند شوید. قیمت نرده حفاظ دیوار باغ یا ویلا براساس نهادهای نظارتی تعیین می گردد. کیفیت حفاظ دیوار ساختمان ساختمان شما در صورت نداشتن نرده یا حصار آهنی دور تا دور آن گویا چیزی کم دارد! بنابراین خانه خود را با هزینه اندک ایمن کنید. حفاظ روی دیوار با طرح های شاخ گوزنی، نرده سرنیزه، حفاظ بوته ای و حفاظ نخل مرداب سبب شده است تا خانه شما نه تنها از نظر امنیتی استاندارد باشد بلکه منظره و نمای زیبایی نیز داشته باشد. نتیجه گیری از خرید نرده روی دیوار از ایران سازه 1. کیفیت بالای محصولات 2. قیمت های تعیین شده برطبق نهادهای نظارتی و اتحادیه 3. استفاده از رنگ های الکترواستاتیک 4. مشاوره و بازدید رایگان 5. ارسال و پذیرش سفارش از سراسر کشور 6. ارائه محصول مورد نظر در بازه زمانی کوتاه و مشخص

نرده حفاظ باغ آهنی

 

قیمت نرده حفاظ آهنی روی دیوار

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس