صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ مدرن و شیک دیوار ساختمان راهیست برای افزایش امنیت

حفاظ دیواری خانه از جمله نرده لیلیوم ، حفاظ بوته ای ، حفاظ سرنیزه ، حفاظ نیزار ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. شما با هر یک از این نوع نرده های دیوار می توانید ایمنی خانه خود را تضمین کنید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ دیوار ساختمان در طرح نرده شاخ گوزنی، نرده بوته ای ، حفاظ نیزار، حفاظ سرنیزه ، حفاظ نخل مرداب و حفاظ لیلیوم می باشد. ایران سازه حفاظ انواع طرح و نرده روی دیوار ساختمان را در کیفیت مطلوب و با قیمت مناسب تولید می کند. حفاظ دیواری باغ یا ویلا و یا نرده دیواری ساختمان در آپارتمان و خانه باغ سبب شده است تا دیگر هیچ سارقی به خود اجازه عبور به ساختمان شما را نداشته باشد.

محافظ دیوار شیک و جدید با قیمت مناسب

خانه ای شیک و زیبا با نرده روی دیوار ساختمان مدرن و جدید سبب شده تا حفاظ دیوار همچون نگهبانی از خانه شما محافظت کند. دیوارهای حیاط ساختمان نیاز به حفاظ دارند. حفاظ هایی که از طبیعت بی نهایت زیبا الهام گرفته باشد. نرده های دیوار می تواند از شاخ های گوزن یا حتی از نخل های مرداب و یا نیزه های تیز ایده گرفته شده باشد. محافظ دیوار ساختمان راهیست راه بندان برای سارقین! قیمت آن نباید شما را نگران کند. زیرا در ایران سازه قیمت حفاظ دیواری ساختمان مطابق با نرخ اتحادیه تعیین می شود. خانه ، باغ ، ویلا یا ساختمان خود را با حفاظ دیوار باغ شیک و مدرن و با قیمت مناسب ایمن کنید.

حفاظ دیوار تهران ارزان

 

عکس حفاظ دیوار باغ

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار

در نهایت کاربران باید برای خرید حفاظ دیوار تهران به چند نکته مهم زیر دقت داشته باشند: 1- قیمت حفاظ دیوار 2- تجربه سازنده حفاظ دیوار 3- انواع حفاظ دیوار جهت تماس با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. در ایران سازه تمامی محصولات با کیفیت بالا ساخته می شود. قیمت و کیفیت در ایران سازه سبب شده است تا مشتریان از محصولات بی نظیر ایران سازه استفاده کنند. جوشکاری و برشکاری های منظم و دقیق و همچنین رنگ های با کیفیت از ویژگی های محصولات حفاظ دیوار است

نرده حفاظ باغ لیلیومی

 

قیمت نرده حفاظ آهنی سرنیزه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس