صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده دیوار آهنی لیلیومی زیبایی و امنیت هدیه می دهد.

همیشه حفاظت از خانه راهی بسیار هوشمندانه است. از قدیم گفته اند احتیاط شرط عقل است. برای داشتن امنیت باید ابتدا بنوانید ایمنی خانه خود را با کمک نرده حفاظ دیوار لیلیومی فراهم کنید. نرده حفاظ دیوار لیلیومی با وجود اینکه می تواند سارقین را از ورود به خانه منع کند. همچنین این نرده روی دیوار با طرحی شیک که دارد نمای ساختمان شما را شیک و زیبا جلوه می دهد.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی مدرن و چدید

 

یکی از بهترین حفاظ های دیواری که می توان برای دیوار خانه استفاده کرد، نرده حفاظ دیوار لیلیومی است. این حفاظ یکی از بهترین حفاظ های مدرن است که هم زیبایی زیادی دارد و هم امنیت ویلا یا آپارتمان شما را برقرار می کند. فراموش نکنید که ایمنی را همیشه در راس کار قرار دهید. در صورتی که از نرده کشی دیوار ویلا یا خانه خود غافل شوید، سارقین می توانند به راحتی وارد حیاط یا پارکینگ شود و به اموال شما در انباری، ماشین و یا در خانه دستبرد بزنند. نرده حفاظ دیوار لیلیومی که ایده خود را از گل های زیبای لیلیومی الهام گرفته است، زیبایی دیوار خانه را نیز تضمین می کند و شما می توانید نمای خانه خود را شکیل و زیبا نمایید.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی در ایران سازه

برای داشتن خانه ای شیک که ایمن هم هست می توانید نرده حفاظ روی دیوار لیلیومی را برای خود اختیار کنید. این نرده که طرح خود را از گل های زیبای لیلیومی الهام گرفته است توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین مشتریان پیدا کند. خرید نرده حفاظ دیوار لیلیومی با قیمت مناسب در ایران سازه بهترین کاری است که برای امنیت ساختمان خود می توانید انجام دهید. در نظر داشته باشید که خرید نرده حفاظ ایمن و محکم که در برابر سارقین بسیار مقاوم است کاری هوشندانه است. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و از این رو دیگر نگران هزینه های سربه فلک کشیده نرده حفاظ دیوار نباشید.

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا در تهران - کرچ - شمال و ....

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ لیلیومی

 

استحکام حفاظ لیلیومی

نرده روی دیوار لیلیومی با طرح شیک و به روزی که دارد نمای خانه شما را زیباتر از قبل می کند. همچنین در نظر داشته باشید که نرده حفاظ آهنی برای امنیت خانه شما الزامی است. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ارازن نرده حفاظ لیلیومی مدرن و جدید برای ویلا

 

انواع نرده حفاظ با قیمت مناسب برای دیوار کشی ویلا

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس