صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ لیلیوم یعنی امنیت ساختمان شما

نرده روی دیوار که طرح لیلیوم دارد، از خوشحالی در پوست خود نمی گنجد، زیرا حفاظ روی دیوار لیلیومی سبب شده است تا دیوار خانه شما بسیار شکیل جلوه کند. از این رو دیگر خانه شما به یکی از زیباترین خانه های محل تبدیل می شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ آهنی لیلیومی سبب می شود تا دیوار خانه نه تنها یکی از زیباترین نما را داشته باشد، بلکه سبب افزایش ایمنی منزل می شود. با نصب نرده روی دیوار طرح لیلیومی، دیگر نگران ورود سارقین فرصت طلب به خانه خود نباشید. زیرا نرده روی دیوار لیلیومی به گونه ای در برابر سارقین مقاومت می کند که هیچ شانسی به ان ها برای عبور نمی دهد.

بهترین نرده حفاظ دیوار

با توجه به اینکه حفاظ آهنی روی دیوار طرح لیلیومی یکی از بهترین حفاظ های روی دیوار است از این رو شما می توانید برای داشتن حفاظی ایمن با ایران سازه تماس بگیرید تا این نرده زیبا در اختیار شما قرار گیرد.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید و نصب حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای ساختمان با توجه به طرح و امنیت بالایی که دارد به یکی از پرفروش ترین محصولات ایران سازه تبدیل شده است. این نرده از گل های زیبای لیلیوم الهام گرفته است و قیمت مقرون به صرفه ای دارد. از این رو برای اینکه این نرده آهنی یا فنس را برای دیوار داشته باشید کافیست با شماره 09127716460 تماس حاصل کنید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس