صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار لیلیومی

حفاظ لیلیومی امنیت لازم را برای ساختمان ایجاد می کند و شما می توانید با خیال راحت ساختمان خود را ترک کنید. این حفاظ به دلیل طراحی زیبایی که دارد طرفداران زیادی پیدا کرده است. هدف اصلی چنین حفاظی ایجاد امنیت بی پایان است.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی مدرن و چدید

 

حفاظ لیلیومی حفاظ های نسل جدید است که با الهام گرفتن از شاخه های گل لیلیومی ساخته شده است. این حفاظ با طرح خاصی که دارد مانع از ورود سارقین به داخل خانه می شود. در طراحی نرده حفاظ لیلیومی در هر متر 200 شاخه تیز قرار گرفته است که عبور را برای سارقین در این شرایط سخت می کند. این نرده علاوه بر تامین امنیت و ضریب حفاظتی بالایی که ایجاد می کند، از زیبایی زیادی برخوردار است و نمای ساختمان را شکیل می کند.

قیمت حفاظ دیوار لیلیومی

حفاظ دیوار لیلیومی بسیار مناسب بوده زیرا در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. قیمت حفاظ دیوار لیلیومی در ایران سازه براساس فاکتورهای متعددی مانند وزن هر متر یحفاظ، تراکم، ارتفاع و تعداد گل ها به کار رفته در ساخت آن بستگی دارد.

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا در تهران - کرچ - شمال و ....

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ لیلیومی

 

استحکام حفاظ لیلیومی

حفاظ های لیلیومی در اندازه های 50-120 سانتی متر تولید می شوند، هر چقدر ارتفاع بیشتر باشد، امنیت نیز افزایش می یابد. عرض حفاظ دیوار نیز معمولا کسمتر از 50 سانتی متر است. در تولید و ساخت این حفاظ از میلگرد نوردی سایز 10 میلیمتر استفاده می شود. شاید به نظر برسرد که ضخامت این حفاظ کم است و به راحتی می توان آن را خم کرد. اما تعداد زیادی شاخه در هم پیچیده در کنار هم جوش خورده اند و با توجه به عرض حدود 50 سانی متر خم کردن و بریدن این حفاظ ها عملا غیر ممکن است. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ارازن نرده حفاظ لیلیومی مدرن و جدید برای ویلا

 

انواع نرده حفاظ با قیمت مناسب برای دیوار کشی ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس