صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار لیلیومی

حفاظ لیلیومی یکی از زیباترین حفاظ های موجود در بین نرده های روی دیوار است. طراحی حفاظ لیلیومی به گونه ای است که شما را یاد طبیعت می اندازد. علت نامگذاری این حفاظ دیوار نیز به همین علت است. حفاظ لیلیومی مانند گل پیاز بوده که در قسمت پایین به این صورت است. سپس می توان ارتفاع را به اندازه ای که مدنظر هست تغییر داد. زاویه شاخک ها به گونه ای است که هیچ جایی برای قرار دادن دست و پا برای بالا رفتن از دیوار وجود ندارد.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی مدرن و چدید

 

نرده حفاظ روی دیوار را می توان در رنگ های مختلف به سلیقه مشتریان طراحی کرد. حفاظ لیلیومی در دو مدل گلدار و بدون گل تولید می شود که به سفارش مشتریان می توان تعداد گل ها را کم یا زیاد کرد. حفاظ لیلیومی زیباترین حفاظ بوده و توانسته است از نظر امنیتی نسبت به نرده حفاظ شاخ گوزنی امنیت بیشتری داشته باشد. یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که در ارتفاع های دلخواه می توان فراهم ساخت.

قیمت حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیومی زیباترین حفاظ است و از نظر ارتفاع، تعداد گل و .... براساس سلیقه مشتریان تعیین می شود. به طور معمول هر حفاظ در هر متر از سه بوته و 15 شاخ گل تشکیل شده است که این امر موجب امنیت بالا شده است. قیمت حفاظ لیلیومی در شرکت ایران سازه براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و بسیار مناسب است. فاکتورهایی مانند ارتفاع، تراکم، تعداد گل ها و .... روی قیمت تاثیر گذار است.

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا در تهران - کرچ - شمال و ....

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ لیلیومی

 

خرید نرده حفاظ دیوار لیلیومی

حفاظ های لیلیوم نسبت به حفاظ های دیگر روی دیوار از استقامت و امنیت و زیبایی بالایی برخوردار است و همچنین قیمت این نوع حفاظ نسبت به بقیه حفاظ های روی دیوار بیشتر بوده که این بخاطر وزن بیشتر آن نسبت به بقیه حفاظ های روی دیوار است. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ارازن نرده حفاظ لیلیومی مدرن و جدید برای ویلا

 

انواع نرده حفاظ با قیمت مناسب برای دیوار کشی ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس