صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ آهنی روی دیوار لیلیومی با قیمت مناسب در ایران سازه – امنیت ساختمان با این نرده شیک و زیبا

اگر به دنبال بهترین راه کار برای امنیت ساختمان خود هستید می توانید حفاظ نرده روی دیوار لیلیومی را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که حفاظ نرده لیلیوم ایده خود را از گل های زیبای طبیعت الهام گرفته است و شما می توانید با وجود این نرده حفاظ آهنی نرده روی دیوار به راحتی خانه خود را شیک کنید و از شر سارقین در امان بمانید.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی مدرن و چدید

 

اینبار می خواهیم دیوار خانه شما را با گل های از جنس طبیعت ایمن کنیم. برای اینکه بتوانید خانه یا ویلا و یا ساختمانی امن داشته باشید کافیست به نرده آهنی لیلیومی اعتماد کنید.

قیمت حفاظ دیوار لیلیوم

حفاظ لیلیومی راهکاری امن برای امنیت و ایمنی ساختمان است. به خاطر داشته باشید که این حفاظ با تراکم بالا و گل های زیبایی که دارد می تواند مانع از ورود سارقین به داخل خانه شود. نرده لیلیومی تراکم بالایی دارد و همچنین میلگردهای با کیفیتی در ساخت آن به کار رفته است. در ایران سازه قیمت حفاظ روی دیوار که طرح لیلیوم دارد بسیار محبوب شده است. زیرا چندین ویژگی را با هم به همراه دارد. قیمت مقرون به صرفه ،حفاظت بالا ، ایمنی و زیبایی وِیژگی های این نوع نرده آهنی دیواری هستند. محافظ دیواری در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و مصوب نهادهای نظارتی تعیین و مشخص می شود. بنابراین نگران هزینه های متغیر شرکت ها نباشید.

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا در تهران - کرچ - شمال و ....

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ لیلیومی

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار لیلیوم

نرده لیلیوم یکی از مواردی است که مشتری برای خرید آن شک نمی کند زیرا به گونه ای طراحی شده است که هیچ جنبده ای نمی تواند از لابه لای تارهای در هم تنیده آن عبور کند! میلگردها به گونه ای در هم تنیده شده اند و جوشکاری آنان به گونه ای است که غیر قابل خم شدن و همچینن برید شدن می باشند. برای خرید از ایران سازه کافیست با شماره تماس نمایندگی فروش 09127716460 تماس حاصل کنید. تماس شما سبب شده تا از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید. بنابراین در هر کجای کشور هستید کافیست با ایران سازه تماس حاصل کنید. ما سفارش شما را آماده و ارسال می کنیم. دارا بودن چندین نمونه کار موفق و ارائه کاتالوگ برای تصاویر در ایران حفاظ سبب شده تا مشتری راحتتر نرده دیوار لیلیوم خود را انتخاب کند. پس حفاظ دیوار لیلیوم در ایران سازه منتظر انتخاب شماست. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ارازن نرده حفاظ لیلیومی مدرن و جدید برای ویلا

 

انواع نرده حفاظ با قیمت مناسب برای دیوار کشی ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس