صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ لیلیوم با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه

نرده روی دیوار لیلیومی لیلیومی یعنی تلفیق دو عنصر امنیت و زیبایی اگر به دنبال امنیت ساختمان خود هستید می توانید یکی از پرفروش ترین نرده روی دیوار را برای خود اختیار کنید. در واقع با وجود این حفاظ ایمن شما می توانید، با خیال راحت خانه خود را ترک کنید و خانه را به دستان پرتوان نرده لیلیومی بسپارید.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی مدرن و چدید

 

نرده روی دیوار لیلیومی یکی از بهترین محافظ هایی است که می توان برای دیوار خانه انتخاب کرد. اگر به دنبال ایمنی ساختمان هستید پس بهتر است حفاظ لیلیومی را در نظر داشته باشید.

قیمت حفاظ دیوار لیلیوم

حفاظ روی دیوار مدل لیلیومی که در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود روی قیمت اثر گذار است. در واقع ارتفاع و تراکم نرده لیلیومی روی قیمت موثر است. شما می توانید با وجود این حفاظ امن، خانه خود را به یکی از امن ترین خانه ها تبدیل کنید. قیمت نرده حفاظ در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی مصوب تعیین می شود. قیمت به روز هر متر نرده دیوار لیلیومی در سایت ارائه شده است.

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا در تهران - کرچ - شمال و ....

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ لیلیومی

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار لیلیوم

نرده حفاظ لیلیومی یکی از پرفروش ترین نرده روی دیوار است. در واقع شما با وجود این حفاظ هم زیبایی و هم امنیت بالایی را برای ساختمان خود در تهیه می کنید. همچنین قیمت نرده دیوار در ایران سازه بسیار مقرون به صرفه است. استفاده از رنگ های کوره ای و جوشکاری با تکنولوژی به روز سبب شده است تا محصول نهایی ساخته شده کیفیت دلخواه را داشته باشد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ارازن نرده حفاظ لیلیومی مدرن و جدید برای ویلا

 

انواع نرده حفاظ با قیمت مناسب برای دیوار کشی ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس