صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ لیلیومی با شما از امنیت سخن می گوید.

حفاظ ساختمان طرح نرده لیلیومی سبب می شود تا ساختمان شما بیش از پیش شکیل به نظر برسد. البته زیبایی یکی از جنبه های این حفاظ دیوار زیبا است، ضریب ایمنی بالایی که این نرده دارد، مانع از عبور هر جنبده ای به ساختمان می شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ آهنی یا گارد یا حصاری که دور تا دور ویلا یا آپارتمان کشیده می شود، سبب می شود تا امنیت خانه شما تضمین شود. زیرا یکی از راه های ورود سارقین به منزل شما از طریق دیوار می باشد. اگر دیوار خانه خود را با نرده یا حصار آهنی ایمن کنید آنگاه دیگر نگران سارقین نباشید زیرا در بین میلگردهای در هم تنیده شده لیلیومی گیر کرده و راه نجات ندارند.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی

محافظ ساختمان شما نرده لیلیومی می باشد. از این رو می توانید این حفاظ زیبا و در عین حال ایمن را برای خانه خود با قیمت مناسب تهیه کنید. ایران سازه با نیم قرن تجربه، حفاظ آهنی محکم و با کیفیت و در عین حال شکیل را برای شما ساخته و نصب می کند. قیمت حفاظ لیلیومی براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

انواع حفاظ روی دیوار

با توجه به اینکه انواع نرده مدرن و شیک مانند نرده لیلیومی ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ سرنیزه ، حفاظ نیزار و ... در ایران سازه تهیه می شود. از این رو شما می توانید یکی از این محافظ دیواری را انتخاب کنید. برای خرید حفاظ دیوار لیلیومی کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید. با توجه به اینکه ایران سازه مشاوره و بازدید رایگان ارائه می دهد، می توانید از خدمات دریافت کاتالوگ تصاویر نیز بهره مند شوید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس