صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ لیلیوم در طرح ها و مدل های جدید با قیمت بسیار مناسب در سال ۲۰۲۳

نرده دیوار لیلیومی امنیت را به خانه شما هدیه می دهد. اگر به دنبال راهی برای ایمن کردن خانه های خود هستید می توانید نرده حفاظ لیلیومی را برای ویلا یا ساختمان ویلایی خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که حفاظ نرده لیلیومی با طرح خاص و شیکی که دارد زیبایی نمای خانه شما را دو چندان می کند.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی مدرن و چدید

 

نرده لیلیومی که به صورت حفاظ گل دار است با وجود گل های تیز و برنده ای که دارد مانع از عبور سارقین فرصت طلب می شود. در نظر داشته باشید که نرده روی دیوار لیلیومی حفاظی ایمن است که هیچ راهی برای سارقین باز نمی گذارد.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیوم در شرکت ایران سازه

نرده دیوار لیلیومی با طرح خاصی که دارد زیبایی و امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد از این رو دیگر با خیال راحت می توانید خانه خود را ترک کنید. زیرا عبور برای سارقین توسط این نرده حفاظ لیلیومی شیک و ایمن سد شده است.

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا در تهران - کرچ - شمال و ....

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ لیلیومی

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار لیلیوم ای گلدار در شرکت ایران سازه

نرده دیوار لیلیومی که در ایران سازه ساخته می شود از بهترین مواد ساخته می شود. یکی از روش هایی که می توانید به کمک ان ایمنی خانه خود را تضمین کنید استفاده از نرده روی دیوار لیلیومی با تراکم بالا است. با وجود این حفاظ شیک و زیبا که تیغه های باکفیتی دارد و همچنین رنگ آمیزی ان توسط بهترین مواد انجام گرفته است شما می توایند سارقین را ناامید کنید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ارازن نرده حفاظ لیلیومی مدرن و جدید برای ویلا

 

انواع نرده حفاظ با قیمت مناسب برای دیوار کشی ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس