صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ لیلیوم در طرح ها و مدل های جدید با قیمت بسیار مناسب در سال ۲۰۲۳

با توجه به پیشرفت تکنولوژی های روز تنوع های بسیار زیادی در ساخت انواع حفاظ دیوار ایجاد می شود یکی از انواع نرده حفاظ دیوار که هم امنیت بالایی دارد و در عین حال زیبای بسیار چشم نوازی را به دیوار خانه شما هدیه می‌دهد نرده حفاظ دیوار لیلیوم ای است این نرده حفاظ که طرح خود را از بوته های زیبای لیلیوم الهام گرفته است توانسته است بین سایر حفاظ ها پرفروش ترین باشد.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی مدرن و چدید

 

نرده دیوار حفاظ لیلیوم یکی از شکل ترین و زیباترین حفاظ های موجود در شرکت های سازنده محصولات ایمنی است زیبایی باید به فاکتورهای دیگری مانند ساختار مستحکم امنیت آن و کیفیت متریال بکار رفته در ساخت آن توجه شود. در شرکت ایران سازه علاوه بر اینکه کیفیت متریال و دستگاه های جوشکاری و برشکاری در بهترین نوع خود می باشند از نظر امنیتی نرده حفاظ دیوار لیلیوم به گونه ای ساخته می شود که هیچ جای نفوذی را برای سارقین باز نمی گذارد. از دیگر نکات مورد توجه در ساخت حفاظ دیوار لیلیوم در شرکت ایران سازه این است که با توجه به نظر مشتری و نظر تکنسین برای افزایش ایمنی بهترین راهکارها ارائه می شود برای مثال به تراکم ارتفاع و همچنین تعداد گل های موجود در نرده حفاظ دیوار لیلیوم با دقت زیادی توجه می شود تا در نهایت محصول هم از نظر ایمنی کارایی داشته باشد و هم اینکه زیبایی را به نمای ساختمان خارجی بیفزاید.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیوم در شرکت ایران سازه

حفاظ دیوار لیلیوم در شرکت ایران سازه یکی از حفاظ های پرفروش در بازار ایران می باشد با توجه به اینکه نرده حفاظ دیوار هم زیبایی بسیار زیادی را به همراه دارد و هم اینکه امنیت ساختمان شما را سبب می شود از زیر و مشتریان زیادی برای خرید آن اقدام می کند در این شرکت با توجه به این که قیمتها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می‌توانید با قیمت مناسب برای خرید حفاظ دیوار لیلیوم اقدام نمایید.

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا در تهران - کرچ - شمال و ....

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ لیلیومی

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار لیلیوم ای گلدار در شرکت ایران سازه

حفاظ دیوار لیلیوم تنها یکی از حفاظ های پرفروش در شرکت ایران ساز است در این شرکت انواع نرده حفاظ مانند حفاظ دیوار شاخ گوزنی یا حفاظ دیوار بوته ای و همچنین تفاوت دیوار نخل مرداب و حفاظ دیواره سرنیزه و حفاظ دیوار نیزار با قیمت های بسیار متنوع و با کیفیت عالی تولید می شود. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ارازن نرده حفاظ لیلیومی مدرن و جدید برای ویلا

 

انواع نرده حفاظ با قیمت مناسب برای دیوار کشی ویلا

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس