صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ دیوار لیلیوم با قیمت مناسب و طراحی عالی در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال نرده حفاظ دیوار محکم و در عین حال زیبا میگردید محافظ دیوار لیلیوم می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما عزیزان باشد. محافظ دیوار لیلیوم یکی از انواع متنوع نرده حفاظ هایی است که در شرکت ایران سازه برای افزایش ضریب امنیتی ساختمان شما تولید میشود. حفاظ دیوار لیلیوم طرح خود را از گل های زیبای لیلیوم موجود در طبیعت الهام گرفته است و از این رو شما با خرید این نرده حفاظ هم می‌توانید امنیت ساختمان خود را افزایش دهید و هم اینکه می توانید زیبایی را به نمای ساختمان خود هدیه دهید.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی مدرن و چدید

 

در نظر داشته باشید که سارقین از شکاف های امنیتی که در ساختمان شما وجود دارد برای ورود به آن استفاده می‌کند اما اگر شما هوشمندانه عمل کنید و تمام راه هایی که ممکن است سارقین از طریق آن به خانه شما ورود کنند را ببندید آنگاه دیگر با خیال راحت می توانید خانه خود را ترک نماید زیرا هیچ راه ورودی را برای سارقین فرصت طلب باز نگذاشته اید. نرده حفاظ دیواری کی از همان راه های امنیتی است که شما برای حفظ اموالتان باید روی دیوار ساختمان به کار ببرید.

قیمت حفاظ دیوار لیلیوم

حفاظ دیوار لیلیوم یکی از بهترین پاس های موجود در بازار است این نرده حفاظ از چندین میلگرد در کنار هم تشکیل شده است که هیچ جای نفوذی را برای سارقین باز نمی گذارد ته نکته بسیار مهم در هنگام خرید نرده حفاظ دیوار لیلیوم قیمت آن است در شرکت ایران سازه قیمت حفاظ ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می‌توانید با قیمت مناسب نرده حفاظ دیوار لیلیوم را برای خانه خود انتخاب نمایید

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا در تهران - کرچ - شمال و ....

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ لیلیومی

 

خرید حفاظ دیوار لیلیوم با طراحی مدرن و امنیت بالا

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید برای افزایش ضریب امنیتی ساختمان خود از آن بهره ببرید خرید حفاظ دیوار است البته هر حفاظ دیواری نمیتواند از ساختمان شما محافظت کند شما باید از نرده حفاظ استفاده کنید که هم تراکم و هم ارتفاع مناسبی دارد برای مثال اگر نرده حفاظ تراکم کمی داشته باشد سارقین به راحتی می توانند جای پای خود را در میان آن پیدا کنند و به حیاط خانه شما ورود نمایند. کارشناس فروش ما در ایران سازه می تواند قیمت مناسبی را برای محصولات خود ارائه دهد و همچنین شما می توانید برای مشاوره با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ارازن نرده حفاظ لیلیومی مدرن و جدید برای ویلا

 

انواع نرده حفاظ با قیمت مناسب برای دیوار کشی ویلا

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس