صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ دیوار لیلیوم با قیمت مناسب و کیفیت عالی در شرکت ایران سازه

همیشه باید به خاطر داشته باشید که امنیت فاکتور بسیار مهمی برای ساختمان شما است باید به هر طریقی که میتوانی جنبه ها و ظریف امنیتی ساختمان خود را افزایش دهید در غیر اینصورت سارقین می توانند از شکاف های امنیتی که در خانه شما وجود دارد استفاده کنند و به منزل شما ورود نمایند.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی مدرن و چدید

 

خودتان می دانید که اموال چقدر برای هر فردی ارزشمند است که به سختی به دست آورده اید را نباید اجازه دهیم که یک شبه به دست سارقین بیفتد بنابراین به راحتی می توانید با افزایش ضریب امنیتی ساختمان خیال خود را از این بابت راحت کنید. سارقین فرصت طلب زیادی منتظر هستند که شما منزل خود را ترک کنید و از طریق دیوار و یا درب خانه وارد ساختمان شما شوند و اموال شما را به سرقت ببرند اما اگر روی دیوار خانه خود حفاظ های دیوار با کیفیت و استحکام بالا را نصب نمایید دیگر صادقی نمی توانند به راحتی وارد حیاط خانه شما شوند و به امیال شوم خود دست پیدا کنند.

قیمت حفاظ دیوار لیلیوم

قیمت حفاظ دیوار لیلیوم در شرکت ایران سازه بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می‌شود یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در قیمت نهایی حفاظ لیلیوم ارتفاع و تراکم آن می باشد و براساس تراکم و ارتفاع قیمت متغیر می‌باشد بنابراین شما در هنگام خرید باید به این دو فاکتور مهم توجه داشته باشید و موثر دیگر کیفیت متریال به کار رفته در ساخت حفاظ دیوار لیلیوم است اگر از جوشکاری و برشکاری و میلگرد های با کیفیت پایین استفاده شود در نهایت محصول آماده شده استحکام و امنیت کافی را نخواهد داشت و با برش ساده به راحتی تیغه های آن از هم جدا می شود اما اگر استحکام و امنیت در هنگام ساخت حفاظ دیوار رعایت شود در نهایت محصول آماده شده از نظر ایمنی بسیار مورد اعتماد و اطمینان خواهد بود. به طور کلی در شرکت ایران سازه قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه تعیین می‌شود بنابراین شما می‌توانید با قیمت مناسب محصولات مورد نظر خود را تهیه کنید و با بودجه ای که دارید می خواهید برای افزایش ایمنی ساختمان انتخاب نمایید.

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا در تهران - کرچ - شمال و ....

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ لیلیومی

 

خرید اینترنتی حفاظ دیوار لیلیومی

برای اینکه بتوانیم محصول مورد نظر خود را به طور ساده و راحت به دست آورید کافیست با کارشناس فروش ما و تکنسین های ما در ارتباط باشید کارشناس فروش ما مشاوره رایگان به شما ارائه می دهد و شما با مشاهده کاتالوگ شرکت می توانید محصول مورد نظر خود را با هر ابعاد و تراکمی که مد نظر دارید از شرکت ایران سازه خریداری نمایید. برای تماس با کارشناس فروش و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمایید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ارازن نرده حفاظ لیلیومی مدرن و جدید برای ویلا

 

انواع نرده حفاظ با قیمت مناسب برای دیوار کشی ویلا

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس