صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار لیلیومی یکی از بهترین حفاظ های دیوار موجود در بازار می باشد.

ساختار حفاظ دیوار لیلیوم و همچنین استحکام و زیبایی آن به گونه ای است که شما با خرید این حفاظ از خرید خود خرسند و راضی خواهید بود. نرده حفاظ دیوار لیلیومی شکل خود را از گل های زیبای لیلیوم در طبیعت الهام گرفته است بسیار شیک و زیبا است و دیوار ساختمان شما را زیباتر از قبل می نماید.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی مدرن و چدید

 

حفاظ دیوار لیلیوم یکی از بهترین حفاظ های موجود در بازار دارد این حفاظ به دلیل استحکام و زیبایی که دارد سبب شده است که مشتریان زیادی برای خرید این حفاظ اقدام کنند. تراکم و ارتفاع حفاظ دیوار لیلیوم بر اساس نظر مشتری و همچنین نظر کارشناسان تعیین می شود در نظر داشته باشید که این ارتفاع این حفاظ بر اساس ارتفاع دیوار مجاورت با دیوار همسایه و همچنین نمای ساختمان تعیین می گردد.استحکام و زیبایی و همچنین قیمت مناسب حفاظ دیوار لیلیوم در بین سایر حفاظ های دیوار بسیار مناسب و مطلوب می باشد.

قیمت حفاظ دیوار لیلیوم

قیمت حفاظ دیوار لیلیوم در شرکت ایران سازه بسیار مناسب است در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و نرخ تعاونی تعیین می شود از این رو شما با قیمت بسیار مناسبی در هنگام خرید حفاظ دیوار لیلیوم روبرو می شوید. همچنین در نظر داشته باشید که قیمت حفاظ دیوار لیلیوم بر اساس تراکم ارتفاع و مدل آن تعیین می شود .

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا در تهران - کرچ - شمال و ....

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ لیلیومی

 

خرید اینترنتی حفاظ دیوار لیلیومی در شرکت ایران سازه

برای خرید حفاظ دیوار لیلیوم در شرکت ایران سازه کافیست با کارشناس فروش تماس بگیرید. یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید حفاظ دیوار باید توجه داشته باشید این است که نوع جوشکاری نوع رنگ آمیزی کیفیت متریال و همچنین مدل حفاظ دیوار بسیار حائز اهمیت است از این رو در هنگام خرید خود دقت داشته باشید و با کارشناس با تجربه در این زمینه مشورت نمایید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ارازن نرده حفاظ لیلیومی مدرن و جدید برای ویلا

 

انواع نرده حفاظ با قیمت مناسب برای دیوار کشی ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس