صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ لیلیومی زیبایی و امنیت را به شما هدیه می دهد.

اگر به دنبال افزایش ایمنی ساختمان خود هستید می توایند خانه خود را با نرده حفاظ روی دیوار لیلیومی ایمن کنید. حفاظ نرده لیلیومی از استقامت و ایمنی بالایی برخوردار است و در عین حال زیبایی محسور کننده ای دارد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ نرده اهنی لیلیومی در پروفیل 20 در 30 بوده و همچنین شماره میلگرد ان 10 می باشد. تعداد گل های به کار رفته در نرده حفاظ لیلیومی معمولا 15 عدد بوده ولی براساس نظر مشتریان قابل تغییر است.

بهترین نرده حفاظ روی دیوار طرح لیلیومی

نرده حفاظ لیلیومی از شکیل ترین و زیباترین حفاظ های روی دیوار می باشد. بنابراین برای داشتن چنین حفاظ دیواری باید با کارشناس فروش ایران سازه با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. نرده لیلیومی از گل های لیلیومی ایده گرفته است که در طبیعت بسیار چشم نواز است. بنابراین با آوردن این گل های زیبا نه تنها خانه شما ایمن می شود بلکه نمای ساختمان نیز جلوه بهتری پیدا می کند.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

لیست قیمت حفاظ لیلیومی ساختمان

نرده حفاظ لیلیومی ساختمان در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب تعیین می شود. از این رو شما می توانید قیمت نرده آهنی دیوار لیلیومی را به صورت به روز در سایت مشاهده کند. البته با تماس با کارشناس فروش ایران سازه که تولید کننده انواع نرده حفاظ دیوار است نیز می توانید مشاوره رایگان بگیرید. شماره تماس 09127716460 کارشناس فروش ایران سازه منتظر تماس های شما است. خرید حفاظ لیلیوم ایران سازه نرده دیوار لیلیوم در ایران سازه با کیفیت بسیار بالایی ساخته می شود و امکان عبور و برش و خم شدن در این نرده دیوار لیلیومی ساخت ایران سازه وجود ندارد. حفاظ گل دار لیلیومی یکی از زیباترین محافظ دیواری است و قیمت آن نیز نسبت به سایر حفاظ ها کمی بالاتر است. برای خرید نرده دیوار لیلیومی با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس