صنایع فلزی ایران سازه

امنیت را به دست نرده دیوار لیلیومی بسپارید.

اگر به دنبال روشی برای امنیت ساختمان خود هستید و می خواهید خانه خود را از ورود سارقین ایمن کنید، باید نرده حفاظ دیوار را روی دیوار نصب کنید. بهترین نوع حفاظ دیوار برای ساختمان شما، حفاظ لیلیومی است که هم امنیت و هم زیبایی و استحکام بالایی دارد.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی مدرن و چدید

 

نرده دیوار ویلا شیک و مدرن با کیفیت عالی جوشکاری و برشکاری و همچنین ظرافت در رنگ کاری بهترین انتخابی است که می توانید برای دیوار خانه خود داشته باشید. سارقین به راحتی می توانند از دیواری که حفاظ ندارد وارد خانه شوند و به انباری و یا ماشین دستبرد بزنند.

قیمت نرده حفاظ دیوار ویلا

نرده حفاظ دیوار ویلا با قیمت مناسب در سایت ایران سازه به مشتریان عرضه می شود زیرا در این شرکت، قیمت انواع نرده حفاظ دیوار، نرده دیوار بوته ، نرده شاخ گوزنی، نرده لیلیومی و نخل مرداب و .... با قیمت مناسب در ایران سازه ارائه می شود. قیمت نرده دیوار لیلیومی در نهایت براساس وزن، تراکم و ارتفاع شاخه های لیلیومی تعیین می شود.

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا در تهران - کرچ - شمال و ....

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ لیلیومی

 

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا شیک

نصب و اجرای نرده دیوار ویلا که قیمت مناسبی دارد و در عین حال بسیار مناسب و ایمن است، می تواند خانه شما را در برابر سارقین ایمن کند. برای اینکه بتوانید از خدمات شرکت ایران سازه بهره مند شوید و در عین حال کارشناس فروش به شما مشاوره رایگان بدهد، کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ارازن نرده حفاظ لیلیومی مدرن و جدید برای ویلا

 

انواع نرده حفاظ با قیمت مناسب برای دیوار کشی ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس