صنایع فلزی ایران سازه

بهترین حفاظ دیوار و ایمن ترین نرده محافظ دیوار لیلیومی

یکی از بهترین حفاظ های دیواری که می توان برای دیوار خانه استفاده کرد، نرده حفاظ دیوار لیلیومی است. این حفاظ یکی از بهترین حفاظ های مدرن است که هم زیبایی زیادی دارد و هم امنیت ویلا یا آپارتمان شما را برقرار می کند. فراموش نکنید که ایمنی را همیشه در راس کار قرار دهید. در صورتی که از نرده کشی دیوار ویلا یا خانه خود غافل شوید، سارقین می توانند به راحتی وارد حیاط یا پارکینگ شود و به اموال شما در انباری، ماشین و یا در خانه دستبرد بزنند.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی مدرن و چدید

 

نرده حفاظ دیوار لیلیومی که ایده خود را از گل های زیبای لیلیومی الهام گرفته است، زیبایی دیوار خانه را نیز تضمین می کند و شما می توانید نمای خانه خود را شکیل و زیبا نمایید.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی در ایران سازه

قیمت حفاظ دیوار لیلیومی در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و شما می توانید از این طریق با قیمت مناسب و مقرون به صرفه حفاظ دیوار ویلا و یا آپارتمان را برای خود تهیه کنید. یکی از نکات مهم در هنگام خرید نرده محفاظ دیوار این است که به دلیل ارزان بودن، به دنبال نرده بی کیفیت نباشید. در ایران سازه، قیمت مناسب و جنس با کیفیت در اختیار شما قرار می گیرد.

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا در تهران - کرچ - شمال و ....

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ لیلیومی

 

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار لیلیومی

تکنسین ما در ایران سازه با تجربه و تبحری که دارند می توانند در بازه زمانی کوتاه و با دقت و ظرافت کامل، نرده حفاظ دیوار لیلیومی را نصب و اجرا کنند. یکی از نکات مهم در هنگام خرید این است که ارتفاع و تراکم حفاظ دیوار لیلیومی براساس نظر مشتری و مشورت کارشناس ایمنی در سایت ایران سازه انجام می شود. برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ارازن نرده حفاظ لیلیومی مدرن و جدید برای ویلا

 

انواع نرده حفاظ با قیمت مناسب برای دیوار کشی ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس