صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ لیلیومی با شما از امنیت سخن می گوید.

حفاظ آهنی یا گارد یا حصاری که دور تا دور ویلا یا آپارتمان کشیده می شود، سبب می شود تا امنیت خانه شما تضمین شود. زیرا یکی از راه های ورود سارقین به منزل شما از طریق دیوار می باشد. اگر دیوار خانه خود را با نرده یا حصار آهنی ایمن کنید آنگاه دیگر نگران سارقین نباشید زیرا در بین میلگردهای در هم تنیده شده لیلیومی گیر کرده و راه نجات ندارند. نرده روی دیوار که طرح لیلیوم دارد، از خوشحالی در پوست خود نمی گنجد، زیرا حفاظ روی دیوار لیلیومی سبب شده است تا دیوار خانه شما بسیار شکیل جلوه کند. از این رو دیگر خانه شما به یکی از زیباترین خانه های محل تبدیل می شود. حفاظ آهنی لیلیومی سبب می شود تا دیوار خانه نه تنها یکی از زیباترین نما را داشته باشد، بلکه سبب افزایش ایمنی منزل می شود. با نصب نرده روی دیوار طرح لیلیومی، دیگر نگران ورود سارقین فرصت طلب به خانه خود نباشید. زیرا نرده روی دیوار لیلیومی به گونه ای در برابر سارقین مقاومت می کند که هیچ شانسی به ان ها برای عبور نمی دهد.

نرده لیلیومی بهترین محافظ برای جلوگیری ورود سارقین

 

با توجه به اینکه حفاظ آهنی روی دیوار طرح لیلیومی یکی از بهترین حفاظ های روی دیوار است از این رو شما می توانید برای داشتن حفاظی ایمن با ایران سازه تماس بگیرید تا این نرده زیبا در اختیار شما قرار گیرد.

قیمت حفاظ لیلیوم دیوار

محافظ ساختمان شما نرده لیلیومی می باشد. از این رو می توانید این حفاظ زیبا و در عین حال ایمن را برای خانه خود با قیمت مناسب تهیه کنید. ایران سازه با نیم قرن تجربه، حفاظ آهنی محکم و با کیفیت و در عین حال شکیل را برای شما ساخته و نصب می کند. قیمت حفاظ لیلیومی براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود با توجه به اینکه انواع نرده مدرن و شیک مانند نرده لیلیومی ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ سرنیزه ، حفاظ نیزار و ... در ایران سازه تهیه می شود. از این رو شما می توانید یکی از این محافظ دیواری را انتخاب کنید.

قیمت حفاظ لیلیومی ارزان و مناسب در تهران - شمال- کرج

 

نرده دیوار لیلیومی با طراحی شیک و جدید خرید اینترنتی

 

کیفیت و نوع رنگ به کار رفته در حفاظ لیلیومی گل دار

حفاظ آهنی لیلیومی سبب می شود تا دیوار خانه نه تنها یکی از زیباترین نما را داشته باشد، بلکه سبب افزایش ایمنی منزل می شود. با نصب نرده روی دیوار طرح لیلیومی، دیگر نگران ورود سارقین فرصت طلب به خانه خود نباشید. زیرا نرده روی دیوار لیلیومی به گونه ای در برابر سارقین مقاومت می کند که هیچ شانسی به ان ها برای عبور نمی دهد حفاظ بوته ای ساختمان با توجه به طرح و امنیت بالایی که دارد به یکی از پرفروش ترین محصولات ایران سازه تبدیل شده است. این نرده از گل های زیبای لیلیوم الهام گرفته است و قیمت مقرون به صرفه ای دارد. از این رو برای اینکه این نرده آهنی یا فنس را برای دیوار داشته باشید کافیست با شماره 09127716460 تماس حاصل کنید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

محافظ دیوار لیلیومی با قیمت مناسب و ارزان

 

نرده روی دیوار لیلیومی شیک در سال 1401

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس