صنایع فلزی ایران سازه

قیمت نرده حفاظ روی دیوار طرح گل لیلیوم

حفاظ ساختمان سبب افزایش امنیت ساختمان است. از انواع نرده حفاظ آهنی بالای دیوار می توان به نرده فلزی لیلیوم اشاره کرد. نحوه ساخت و نصب حفاظ لیلیوم در ایران سازه به گونه ای است که امنیت ساختمان و یا ویلا و تمام فضاهای باز ساختمان شما را تامین می کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

در ساخت نرده آهنی لیلیوم بالای دیوار از میلگرد شماره 10 استفاده می شود. همچنین شاسی پروفیل که در زیر نصب می شود تا حفاظ های ساخته شده به زییایی و در یک خط قرار گیرند نیز 20 در 30 می باشد.

قیمت حفاظ لیلیومی در تهران کرج و اصفهان و...

در ایران سازه قیمت ساخت و نصب نرده حفاظ دیوار براساس قیمت و نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. از آن جایی که قیمت حفاظ لیلیومی به تراکم و وزن آن نیز بستگی دارد. شما می توانید لیست قیمت را براساس تراکم حفاظ لیلیومی در سایت مراجعه کرده و یا با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید و درخواست اطلاعات و نمونه تصاویر داشته باشید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

انواع حفاظ مدرن و جدید

حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای ، حفاظ نیزار ، حفاظ سرنیزه و حفاظ نخل مرداب و.. همگی در ایران سازه و با قیمت مصوب ساخته و نصب می شود. هر یک از این حفاظ های دیواری می تواند امنیت ساختمان یا ویلا و همچنین باغ و خانه باغ شما را تعیین کند. بهترین حفاظ دیواری برای ویلا ویلا و سایر فضاهای باز نیاز به محافظ دیواری دارد. قیمت نرده دیوار ساختمان سبب می شود تا ساختمان شما امنیت بالایی داشته باشد. انواع نرده آهنی یا حصار یا گارد دیوار برای حفاظت که از تراکم و وزن قابل قبولی نیز برخوردار است در ایران سازه تولید و به سراسر کشور عرضه می شود. مشاوره و بازدید رایگان نیز در این شرکت وجود دارد. برای تماس کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس