صنایع فلزی ایران سازه

قیمت مناسب نرده حفاظ دیوار لیلیومی

اگر به دنبال بهترین راه کار برای امنیت ساختمان خود هستید می توانید حفاظ نرده روی دیوار لیلیومی را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که حفاظ نرده لیلیوم ایده خود را از گل های زیبای طبیعت الهام گرفته است و شما می توانید با وجود این نرده حفاظ آهنی نرده روی دیوار به راحتی خانه خود را شیک کنید و از شر سارقین در امان بمانید.

نرده لیلیومی بهترین محافظ برای جلوگیری ورود سارقین

 

یکی از بهترین روش ها برای امنیت ساختمان این است که از حفاظ روی دیوار لیلیومی بهره ببرید. ساختمان شما نیاز به امنیت دارد که باید این امنیت به گونه ای برقرار شود که سارقین دیگر نتوانند وارد خانه شما شوند.

نرده حفاظ لیلیومی بهترین روش عالی برای ساختمان

حفاظ لیلیومی راهکاری امن برای امنیت و ایمنی ساختمان است. به خاطر داشته باشید که این حفاظ با تراکم بالا و گل های زیبایی که دارد می تواند مانع از ورود سارقین به داخل خانه شود. نرده لیلیومی تراکم بالایی دارد و همچنین میلگردهای با کیفیتی در ساخت آن به کار رفته است.

قیمت حفاظ لیلیومی ارزان و مناسب

 

نرده دیوار لیلیومی با طراحی شیک و جدید

 

قیمت نرده حفاظ روی دیوار لیلیومی

نرده حفاظ روی دیوار لیلیومی می تواند امنیت ساختمان شما را تضمین کند. در شرکت ایران سازه قیمت نرده روی دیوار لیلیومی براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و شما می توانید با خیال راحت این نرده حفاظ روی دیوار را برای خود انتخاب کنید. در این شرکت قیمت ها متناسب و مقرون به صرفه است. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

محافظ دیوار لیلیومی با قیمت مناسب

 

نرده روی دیوار لیلیومی شیک

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس