صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار لیلیومی شیک و جدید

نرده حفاظ لیلیومی یکی از شکیل ترین و جدیدترین حفاظ های روی دیوار است که به راحتی محافظ ایمنی برای جلوگیری از ورود سارقین است.

نرده لیلیومی بهترین محافظ برای جلوگیری ورود سارقین

 

نرده حفاظ دیوار لیلیومی از گل لیلیوم الهام گرفته است به گونه ای که هر بوته گل لیلیومی از 15 عدد گل با نمره میلگرد به طور معمول 10 و شماره شاسی 20 در 30 ساخته می شود. این مشخصات ظرافت خاصی به نرده حفاظ دیوار لیلیومی می دهد. در نظر داشته باشید که این نوع نرده حفاظ دیوار لیلیومی نسبت به سایر حفاظ های روی دیوار استقامت و طراحی بسیار خاصی دارد، به گونه ای که با به کار گیری این حفاظ روی دیوار خود نه تنها سارقین را از ورود ناامید می کنید، بلکه به راحتی می توانید خانه خود را شکیل تر از قبل کنید و دکوراسیون خارجی جذابی را رقم بزنید.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی سلطنتی

نرده حفاظ دیوار لیلیومی سلطنتی نسبت به سایر حفاظ های ساده لیلیومی وزن سنگین تری دارد و از این رو قیمت آن نسبت به سایر بیشتر می باشد. در شرکت ایران سازه بهترین کیفیت به همراه استقامت و زیبایی و همچنین امنیت در نظر گرفته می شود و قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود تا شما مشتریان عزیز بهترین ها را به همراه مناسب ترین قیمت ها در اختیار داشته باشید.

قیمت حفاظ لیلیومی ارزان و مناسب

 

نرده دیوار لیلیومی با طراحی شیک و جدید

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار لیلیومی در ایران سازه

حفاظ لیلیومی از زیباترین حفاظ ها است و به باغ های گل لیلیومی روی دیوار خانه شما نقش نمایی می کنند و سلیقه شما را به رخ می کشند. در نظر داشته باشید که انتخاب نرده حفاظ دیوار لیلیومی به این دلیل حافظ ساختمان شما است زیرا راهی برای قرار دادن دست و پا برای سارقین باز نمی گذارد. برای تهیه و مشاوره رایگان و بهره مندی از سایر مزایا و محصولات شرکت ایران سازه کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

محافظ دیوار لیلیومی با قیمت مناسب

 

نرده روی دیوار لیلیومی شیک

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس