صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار لیلیومی شیک و جدید

اگر به دنبال امنیت هستید می توانید نرده روی دیوار لیلیومی را برای ساختمان یا ویلای خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که این حفاظ ها سبک جدید نرده دیوار هستند. با وجود این حفاظ دیگر نگران سارقین نباشید زیرا امنیتی که به همراه می آورند بسیار بیشتر و قابل قبول تر از نرده حفاظ های قدیمی می باشد. حفاظ لیلیومی شیک و مدرن لیلیومی یکی از نسل های جدید حفاظ دیوار است که امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد و از این رو شما می توانید با حفاظ لیلیومی به راحتی امنیت ساختمان خود را فراهم کنید. حفاظ لیلیومی از سری نسل جدید حفاظ های گل دار است که روی آن گل های زیبا لیلیومی نصب می شود و امنیت ساختمان را افزایش می دهد.

ایمن ترین حفاظ دیوار با قیمت مناسب نرده لیلیومی

 

نرده لیلیومی که طرح خود را از گل های زیبای لیلیومی بهره گرفته است توانسته است جایگاه خود را در بین مشتریان پیدا کند. این نرده امنیت ساختمان را تضمین کرده و همچینن در برابر سارقین بسیار سرسخت است

قیمت حفاظ دیوار لیلیومی

حفاظ لیلیومی که بالای دیوار نصب می شود امنیت را برای ساختمان شما هدیه می دهد. زیرا این نرده با تراکم بالایی که دارد مانع از عبور سارقین می شود. قیمت نرده حفاظ روی دیوار لیلیومی در شرکت ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود و از این رو شما می توانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید نمایید. . این شرکت قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه تعیین کرده و از این رو برای شما خریدی هوشمندانه به حساب می آید. برای خرید این حفاظ با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم با قیمت مناسب

 

قیمت حفاظ لیلیوم و انواع تراکم و عرض شاسی نرده

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار

در طراحی نرده حفاظ لیلیوم شاخ های تیزی وجود دارد که در حدود 200 متر تیز و برنده تر است. نرده حفاظ لیلیومی امنیت و ضریب حفاظتی بالایی دارد و ظاهر شیکی دارد و همچنین قیمت آن نیز مناسب است. استحکام حفاظ لیلیومی سلطنتی به گونه ای است که شما می توانید با خیال راحت از این نرده حفاظ دیوار استفاده کنید. نرده دیوار لیلیومی یکی از امن ترین حفاظ هایی است که در ایران سازه تولید می شود. با وجود این نرده آهنی دیوار شما می توانید خانه ای شیک و زیبا داشته باشید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم با طراحی شیک و مدرن

 

قیمت حفاظ لیلیوم  در ایران سازه با طراحی مدرن و ضریب امنیتی بالا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس