صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار لیلیومی شیک و جدید

حفاظ آهنی دیوار مدرن با قیمت مناسب سبب می شود تا شما خریدی مقرون به صرف داشته باشد. محافظ آهنی لیلیومی یکی از پرفروش ترین طرح های نرده دیوار است و می تواند خانه شما را شیک جلوه دهد و ایمنی بالایی را نیز فراهم کند. خرید نرده دیوار آهنی لیلیومی می تواند خانه شما را شیک جلوه دهد و مانع از عبور سارقین شود. با وجود این محافظ شما می توانید بدون ترس خانه خود را ترک کنید.

ایمن ترین حفاظ دیوار با قیمت مناسب نرده لیلیومی

 

از آن جایی که دیوار خانه شما تاثیر زیادی در نمای ساختمان دارد و سبب میشود در یک نگاه زیبا جلوه کند و یا در نظر بسیار شلوغ و زننده به نظر برسد، مسلما هدف ما داشتن نمای ساختمانی شیک و زیبا می باشد. پس حفاظ دیوار لیلیومی را انتخاب کنید. حصار فلزی که روی کشیده میشود، هدفی جز حفاظت از ساختمان شما ندارد، بنابراین باید هر گونه عبور و مرور! را از دیوار ساختمان سلب کند. در واقع همچون تابلو ورود ممنوع عمل می کند. زیرا طرح این حفاظ به گونه ای است که هر گونه رفت و آمدی را محدود می کند حتی گربه های خیابانی را!

قیمت حفاظ دیوار لیلیومی

لیست قیمت حفاظ روی دیوار ساختمان با طرح لیلیوم در ایران سازه بیان شده است. این شرکت خوش آوازه با تولید نرده آهنی روی دیوار که هم کیفیت دارد و هم زیبایی و هم امنیت بالایی ، در سر زبان های مشتریان می چرخد. زیرا برخورداری از این سه فاکتور در هر مرکزی کمتر به چشم می خورد. نرده حفاظ دیوار لیلیومی می تواند خانه شما را ایمن کند. در نظر داشته باشید که با وجود حفاظ لیلیومی سارقین نمی توانند وارد خانه شما شوند. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. قیمت حفاظ لیلیومی در ایران سازه بسیار مقرون به صرفه است.

نرده حفاظ باغ لیلیوم با قیمت مناسب

 

قیمت حفاظ لیلیوم و انواع تراکم و عرض شاسی نرده

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار

نرده دیوار لیلیومی یکی از امن ترین حفاظ هایی است که در ایران سازه تولید می شود. با وجود این نرده آهنی دیوار شما می توانید خانه ای شیک و زیبا داشته باشید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم با طراحی شیک و مدرن

 

قیمت حفاظ لیلیوم  در ایران سازه با طراحی مدرن و ضریب امنیتی بالا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس