صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار لیلیوم سبب امنیت ساختمان شما می شود.

دیوار خود را با نرده لیلیوم هم ایمن کنید و هم زیبا! حفاظ دیوار یا حصار آهنی که برای باغ یا دیوار ویلا و همچنین آپارتمان و اداره ها به کار می رود باید هم غیرقابل نفوذ و خم شدن باشد و هم اینکه بتواند زیبایی و نمای ساختمان را حفظ کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

بنابراین نرده دیوار آهنی یا حصار فلزی که این ویژگی ها را داشته باشد، نرده دیوار لیلیومی گل دار است. تصور گل های زیبای طبیعت بر روی دیوار که دو نقش را همزمان با هم بازی می کنند جالب و زیبا است. هم ایمنی و حفاظت را برعهده دارند و هم شکیل کردن نمای ساختمان را !

زیبایی و حفاظت با نرده دیوار آهنی لیلیوم

حفاظ روی دیوار که به طرح گل های لیلیومی است سبب شده است تا خانه ها شکیل و زیبا باشند. بنابراین ساختمان های با شکوه و ویلاهای زیادی را می بینید که از این نرده دیواری زیبا برای ساختمان خود استفاده می کنند.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم دیوار

در ایران سازه قیمت حفاظ روی دیوار که طرح لیلیوم دارد بسیار محبوب شده است. زیرا چندین ویژگی را با هم به همراه دارد. قیمت مقرون به صرفه ،حفاظت بالا ، ایمنی و زیبایی وِیژگی های این نوع نرده آهنی دیواری هستند. محافظ دیواری در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و مصوب نهادهای نظارتی تعیین و مشخص می شود. بنابراین نگران هزینه های متغیر شرکت ها نباشید. نتیجه گیری برای خرید محافظ لیلیوم دیوار نرده لیلیوم یکی از مواردی است که مشتری برای خرید آن شک نمی کند زیرا به گونه ای طراحی شده است که هیچ جنبده ای نمی تواند از لابه لای تارهای در هم تنیده آن عبور کند! میلگردها به گونه ای در هم تنیده شده اند و جوشکاری آنان به گونه ای است که غیر قابل خم شدن و همچینن برید شدن می باشند. برای خرید از ایران سازه کافیست با شماره تماس نمایندگی فروش 09127716460 تماس حاصل کنید. تماس شما سبب شده تا از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید. بنابراین در هر کجای کشور هستید کافیست با ایران سازه تماس حاصل کنید. ما سفارش شما را آماده و ارسال می کنیم. دارا بودن چندین نمونه کار موفق و ارائه کاتالوگ برای تصاویر در ایران حفاظ سبب شده تا مشتری راحتتر نرده دیوار لیلیوم خود را انتخاب کند. پس حفاظ دیوار لیلیوم در ایران سازه منتظر انتخاب شماست.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس