صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار لیلیومی شیک و جدید

در طراحی نرده لیلیومی شاخ های تیز زیادی در نظر گرفته شده است که عبور را غیر ممکن است زیرا عبور از بین شاخ های تیز و برنده با صدمات بسیار همراه است از این رو ضریب امنیتی و حفاظتی نرده لیلیومی بسار بالا می باشد.

ایمن ترین حفاظ دیوار با قیمت مناسب نرده لیلیومی

 

در تولید و ساخت حفاظ روی دیوار لیلیومی از میلگردها با سایزهای مختلف استفاده می شود، رایج ترین سایزی که برای ساخت نرده لیلیومی در نظر می گیرند، شماره 10 می باشد. سایز میلگرد را باید با عرض شاسی یا کفی نرده حفاظ در نظر گرفت. هر چقدر عرض بیشتر باشد می توان ضخامت یا نمره میلگرد را بیشتر گرفت. ارتفاع نرده حفاظ لیلیومی: ارتفاع حفاظ لیلیومی بین 50-120 سانتی متر است. این ارتفاع بسته به نیاز مشتری و میزان امنیتی که مد نظر دارند تعیین می شود. ایده ال ترین اندازه ارتفاع 120 سانتی متر است اما به طور رایج 80 سانتی متر نیز استفاده می شود. عرض شاسی یا کفی نرده حفاظ لیلیوم: نرده حفاظ لیلیومی عرض 50 سانتی متر دارد. در نظر داشته باشید که هر چقدر عرض شاسی کمتر باشد، امنیت پایین تر می آید. اگر عرض نرده حفاظ از عرض دیوار کمتر باشد سارق جایی برای گرفتن دست یا پا پیدا می کند.

قیمت حفاظ دیوار لیلیومی

نرده حفاظ روی دیوار لیلیومی براساس عرض شاسی، ارتفاع و نمره میلگرد مشخص می شود. همچنین میزان تراکم نیز عامل دیگری روی قیمت حفاظ است. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود.

نرده حفاظ باغ لیلیوم با قیمت مناسب

 

قیمت حفاظ لیلیوم و انواع تراکم و عرض شاسی نرده

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار

داشتن حفاظی ایمن سبب می شود تا خانه شما در برابر سارقین ایمن بماند. بدانید که این حفاظ بسیار ایمن بوده و با طرح خاصی که دارد مانع از عبور هر جنبده ای به خانه می شود. نرده لیلیوم طرح خود را از گل های زیبای لیلیومی بهره گرفته است. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم با طراحی شیک و مدرن

 

قیمت حفاظ لیلیوم  در ایران سازه با طراحی مدرن و ضریب امنیتی بالا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس