صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار لیلیومی شیک و جدید

خانه ای امن می خواهید؟ پس نرده حفاظ لیلیومی را روی دیوار خانه خود فرا خوانید. یکی از راهکارهایی که سبب افزایش امنیت ساختمان می شود؛ نرده روی دیوار لیلیومی می باشد. در زمانی که حفاظ ساختمان و یا حفاظ آپارتمان شما لیلیومی می باشد دیگر سارقی به خود قصد ورود به خانه را نمی دهد.

ایمن ترین حفاظ دیوار با قیمت مناسب نرده لیلیومی

 

امنیت حفاظ روی دیوار با طرح لیلیوم حصار فلزی که روی کشیده میشود، هدفی جز حفاظت از ساختمان شما ندارد، بنابراین باید هر گونه عبور و مرور! را از دیوار ساختمان سلب کند. در واقع همچون تابلو ورود ممنوع عمل می کند. زیرا طرح این حفاظ به گونه ای است که هر گونه رفت و آمدی را محدود می کند حتی گربه های خیابانی را!

قیمت حفاظ دیوار لیلیومی

چرا قیمت حفاظ لیلیومی مقرون به صرفه است؟ برای تعیین قیمت حفاظ دیوار بایستی چند مورد را همزمان در نظر بگیرید. در بررسی قیمت حفاظ لیلیومی بایستی طول عمر این حفاظ دیوار را نیز در نظر داشته باشید. این حفاظ می تواند برای سال های بسیار زیادی روی دیوار خانه شما باقی مانده و امنیت آن را تضمین نماید. از این رو دیگر هیچ هزینه ای برای خرید حفاظ دیوار جایگزین نخواهید داشت. اگر به دنبال کیفیت هستید و همچینن زیبایی نرده روی دیوار برای شما اهمیت دارد، البته قیمت نرده روی دیوار نیز برای شما مهم است. بهتر است از سایت ایران سازه اقدام به خرید نمایید. قیمت نرده دیوار لیلیومی در این شرکت براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود.

نرده حفاظ باغ لیلیوم با قیمت مناسب

 

قیمت حفاظ لیلیوم و انواع تراکم و عرض شاسی نرده

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار

داشتن حفاظی ایمن سبب می شود تا خانه شما در برابر سارقین ایمن بماند. بدانید که این حفاظ بسیار ایمن بوده و با طرح خاصی که دارد مانع از عبور هر جنبده ای به خانه می شود. نرده لیلیوم طرح خود را از گل های زیبای لیلیومی بهره گرفته است. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم با طراحی شیک و مدرن

 

قیمت حفاظ لیلیوم  در ایران سازه با طراحی مدرن و ضریب امنیتی بالا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس